Program NEXT 2009

Wednesday, April 1 / Miercuri, 1 aprilie

EFORIE CINEMA / CINEMATECA EFORIE

17.00 – Festival Friends I / Prietenii Festivalului I
Apocalypse on Wheels / Apocalipsa după şoferi (Romania, 2008), by / regia: Alexandru Solomon, documentary / documentar, 52’

18.00 – Opening Gala / Festivitatea de deschidere

19.30 – They Were NexT Generation Too + Q&A / Şi ei au fost NexT Generation + Q&A
The Hand of Paulista / Mâna lui Paulista (Romania, 1998), by / regia: Cristian Mungiu, 15’
International Phone Call / Telefon în străinătate (Romania, 1998), by / regia: Hanno Höfer, 10’
A Trip to the City / Călătorie la oraş (Romania, 2003), by / regia: Corneliu Porumboiu, 19’

21.00 – Special Screening / Proiecţie specială
Lost & Found / Obiecte pierdute (Bosnia&Herzegovina, Serbia&Montenegro, Bulgaria, Estonia, Germany, Hungary, Romania, 2005), by / regia: Stefan Arsenijevic, Nadejda Koseva, Mait Laas, Kornel Mundruczo, Cristian Mungiu, Jasmila Zbanic, 99’

Thursday, April 2 / Joi, 2 aprilie

ORANGE CONCEPT STORE

11.00 – Seminar on film directing / Seminar de regie
Cristian Mungiu, Radu Muntean, Corneliu Porumboiu, Radu Jude, Stefan Arsenijevic, Nadejda Koseva

13.00 – Seminar on sound-design / Seminar de sound-design
Carole Godefroid, Gerard Rousseau
Gabor Erdelyi, Tamas Szekeli

SCALA CINEMA / CINEMA SCALA

15.00 – Festival Cities: Toronto
Occupations / Ocupaţii (Denmark / Danemarca, 2007), by / regia: Lars von Trier, 3’
The Heist / Jaful (Canada, 2007), by / regia: Ben Peters, 5’
Ascension / Înălțare (Australia, 2007), by / regia: Stephen Irwin, 14’
No Coke / Nu avem Cola (UK / Marea Britanie, 2007), by / regia: Jørn Utkilen, 7’
The Golden Egg / Oul de aur (Canada, 2008), by / regia: J. Rick Castañeda, 6’
About Face / Despre Face (Canada, 2008), by / regia: Chad Maker, 6’
How much do you love me? / Cât de mult mă iubeşti? (Australia, 2008), by / regia: Nick Ball, Gus Johnston, 7’
Dennis (Denmark / Danemarca, 2007), by / regia: Mads Matthiesen, 18’
Manon on the Asphalt / Manon sur le bitume / Manon pe asfalt (France / Franța, 2007), by / regia: Elizabeth Marre, Olivier Pont, 15’

17.00 – Competition I + Q&A / Competiţie I + Q&A
Legend of John the Inverted / Légende de Jean l’Inversé / Legenda lui Jean Sucitul (Belgium / Belgia, 2008), by / regia: Philippe Lamensch, 18’
The Watch / El Reloj / Ceasul (Argentina, 2008), by / regia: Marco Berger, 15’
7109 KM (Poland / Polonia, 2008), by / regia: Marcin Philipowicz, 20’
Tiger Danny / Dănuţ pleacă pe vapor (Romania, 2008), by / regia: Radu Potcoavă, 27’
Lent Time / El Tiempo prestado / Timp pe datorie (Spain / Spania, 2008), by / regia: David Gonzales, 16’
A. Effect / Teoria distanţării (USA / SUA, 2008), by / regia: Mike Ott, 15’
Grown Up / Yalda Gdola / Femeie în toată firea (Israel, 2008), by / regia: Dana Neuberg, 21’

20.00 – Competition II + Q&A / Competiţie II + Q&A
Cherries / Recruţi (UK / Marea Britanie, 2008), by / regia: Tom Harper, 15’
Dressed / Vestido / Rochia / (Chile, 2008), by / regia: Jairo Boisier, 23’

All My Dreams on VHS / Toate visele mele pe VHS (UK / Marea Britanie, 2008), by / regia: Timothy X. Atack, 14’
Anthem / Himnon / Imn (Israel, 2008), by / regia: Elad Keidan, 36’
The Ballad of Betty & Joe / Balada lui Betty & Joe (Australia, 2008), by / regia: Martha Ansara, 12’
Oli’s Wedding / Nunta lui Oli (Romania, 2009), by / regia: Tudor Jurgiu, 22’

EFORIE CINEMA / CINEMATECA EFORIE

12.00 – Countries in Focus: Serbia
The Age of Virginity / Dečak Koji Je Bio Suviše Nevin / Vârsta Virginităţii (Serbia, 2007), by / regia: Danilo Bećković, 7’
The Janitor / Domar / Omul de serviciu (Serbia, 2007), by / regia: Nikola Vulovic, 29’
Snare Drum / Dobos / Toboșarul (Serbia, 2008), by / regia: Mihajlo Jevtic, 15’
Feathers in Flames / Perje U Plamenu / Fulgi în flăcări (Serbia, 2008), by / regia: Igor Coric, 4’
Vuk (Serbia, 2004), by / regia: Danilo Bećković, 25’

15.00 – Future Shorts
Lies / Lögner / Minciuni (Sweden / Suedia, 2008), by / regia: Jonas Odell, 13’
The Bloody Olive / Măslina sângeroasă (Belgium / Belgia, 2006), by / regia: Vincent Bal, 11’
Who’s Gonna Save My Soul / Cine îmi va salva sufletul (USA / SUA, 2008), by / regia: Chris Milk, 5’
Palindrome / Palindrom (Brazil / Brazilia, 2001), by / regia: Philippe Barcinski, 11’
Zzz Is Playing: Grip (Netherlands / Olanda, 2007), by / regia: Roel Wouters, 5’
Right Place / Locul potrivit (Japan / Japonia, 2004), by / regia: Kosai Sekine, 2’
Jojo In The Stars / Jojo printre stele (UK / Marea Britanie, 2003), by / regia: Marc Craste, 5’
Ten Thousand Pictures of You / Zece mii de poze cu tine (UK / Marea Britanie, 2006), by / regia: Robin King, 3’
Watching it rain / Ver Llover / Să privești ploaia (Mexico / Mexic, 2006), by / regia: Elisa Miller, 14’

Citeste si:  Ce vor sefii de la tine

17.00 – Countries in Focus: Belgium / Belgia
The Swimming Lesson / De Zwemles / Lecţia de înot (Belgium / Belgia, 2008), by / regia: Danny De Vent, 9’
Irinka and Sandrinka / Irinka et Sandrinka / Irinka și Sandrinka (France-Belgium / Franța-Belgia, 2007), by / regia: Sandrine Stoïanov, 15’
Stagman / Omul-Cerb (Belgium / Belgia, 2007), by / regia: Virginie Gourmel, 23’
Ocean Boulevard / Boulevard l’Océan / Bulevardul Oceanului (Belgium / Belgia, 2007), by / regia: Céline Novel, 19’
Minitrip (Belgium / Belgia, 2008), by / regia: Jean-Michel Vovk, 17’

19.00 – Best of Locarno – Leopards of Tomorrow
Wing, The Fish that Talked Back / Wing, peştișorul care vorbea (Netherlands / Olanda, 2007), by / regia: Ricky Rijneke, 13’
Not Available Today / Hoy No Estoy / Azi lipsesc (Argentina, 2007), by / regia: Gustavo Taretto, 8’
The Chorus / Koro / Corul (Belgium / Belgia, 2004), by / regia: Güldem Durmaz, 13’
Dust Bowl Ha! Ha! / Recesiunea! Ha! Ha! (Canada, 2007), by / regia: Sébastien Pilote, 14’

Beheading of a Smiling Dog / Decapitarea unui câine zâmbăreţ (Switzerland-UK / Elveția-Marea Britanie, 2008), by / regia: Georg Lendorff, 7’

Sticky / Schwitze / Lipicios (Switzerland / Elveția, 2008), by / regia: Nicolas Steiner, 8’
Chyenne (Switzerland / Elveția, 2004), by / regia: Alexander Meier, 5’
Wedding / Ohcet / Nunta (Slovenia, 2005), by / regia: Petar Pašić, 15’

21.00 – Robert Bosch Stiftung (I)
Amor Fati (Germany-Serbia&Montenegro / Germania-Serbia&Muntenegru, 2005), by / regia: Dennis Todorovic, 16’
Splinter / Așchii (Germany-Poland / Germania-Polonia, 2008), by / regia: Wojtek Wawszczyk, 17’
Grenzland / Granița (Germany-Poland / Germania-Polonia, 2008), by / regia: Nicole Volpert, 31’
Three Sisters & Andrey / Trei Surori & Andrey (Germany-Bulgaria / Germania-Bulgaria, 2009), by / regia: Boris Despodov, 15’. Proiecţie specială, film în post-producţie

Friday, April 3 / Vineri, 3 aprilie

ORANGE CONCEPT STORE

10.00 – Discovering New Talents
Tom Luddy, Stefanie Roeders, Nicki Nikitin, Lucie Kalmar, Michèle Driguez, Herve Le Phuez, Alessandro Marcionni, Christoffer Olofsson

12.00 – Seminar on co-production / Seminar de co-producţie
Frank Albers, Renate Roginas, Riina Sildos, Daniel Mitulescu, Jean-Yves Roubin

14.00 – Tom Luddy: The Telluride experience / Experienţa Telluride

SCALA CINEMA / CINEMA SCALA

15.00 – Festival Cities: Tallinn
Physical Education / Kehaline Kasvatus / Educaţie Fizică (Estonia, 2008), by / regia: Andres Tenusaar, 6‘
Dialogues / Dialogos / Dialoguri (Estonia, 2008), by / regia: Ülo Pikkov, 5‘
Little House / Väike Maja / Căsuţa (Estonia, 2008), by / regia: Kristjan Holm, 6’
Berni’s Doll / Păpuşa lui Berni (France / Franța, 2008), by / regia: Yann Jouette, 11’
She Who Measures / Ona Koja Mjeri / Cea care măsoară (Croatia / Croația, 2008), by / regia: Veljko Popovic, 7’
Love Triangle / Triunghiul iubirii (UK / Marea Britanie, 2007), by / regia: Yasmeen Ismail, 3’
Black Peter / Must Peeter / Peter cel Negru (Estonia, 2008), 21′, by / regia: Priit Pääsuke, 21’
How to Kiss a Dead Girl / Kuidas Suudelda Surnud Tüdrukut / Cum să săruţi o fată moartă (UK-Estonia / Marea Britanie-Estonia, 2008), by / regia: Monica Bravo, 26’

17.00 – Competition III + Q&A / Competiţie III + Q&A
The Fabulous Destiny of Toma Cuzin / Fabulosul destin al lui Toma Cuzin (Romania, 2008), by / regia: Paul Negoescu & Vlad Trandafir, 11’
Taxi Wala (France / Franţa, 2007), by / regia: Lola Frederich, 16’
Martians Go Home! / Marţieni, plecaţi acasă! (Spain / Spania, 2007), by / regia: Dani Moreno, 20’
2 Birds / Smáfuglar / 2 porumbei (Iceland / Islanda, 2008), by / regia: Runar Runarsson, 15’
Village in the Snow / La Neige au village / Zăpadă peste sat (France / Franţa, 2008), by / regia: Martin Rit, 49’
Dogmeat / Hundefutter / Câine rău (Germany / Germania, 2007), by / regia: Till Kleinert, 15’

20.00 – Competition IV + Q&A / Competiţie IV + Q&A
Picnic (Romania, 2008), by / regia: Raluca Mirescu, 14’
The Blindness of the Woods / Pădurea oarbă (Argentina, 2008), by / regia: Martin Jalfen & Javier Lourenco, 11’
Hinterland (France / Franţa, 2007), by / regia: Geoffrey Boulangé, 28’
Behind the Curtains / Tras los Visillos / După perdea (Spain, 2008), by / regia: Gregorio Muro, 16’
The Dead Hear not the Bells / Le Mort n’entend pas sonner les cloches / Mortul nu aude clopotele (France / Franţa, 2007), by / regia: Benjamin Mirguet, 29’
The Baby / Das Baby / Copilul (Germany / Germania, 2008), by / regia: Falco Jagau, 30’

EFORIE CINEMA / CINEMATECA EFORIE

10.00 – Competition I + Q&A (Rerun) / Competiţie I + Q&A (Reluare)
Legend of John the Inverted / Légende de Jean l’Inversé / Legenda lui Jean Sucitul (Belgium / Belgia, 2008), by / regia: Philippe Lamensch, 18’
The Watch / El Reloj / Ceasul (Argentina, 2008), by / regia: Marco Berger, 15’
7109 KM (Poland / Polonia, 2008), by / regia: Marcin Philipowicz, 20’
Tiger Danny / Dănuţ pleacă pe vapor (Romania, 2008), by / regia: Radu Potcoavă, 27’
Lent Time / El Tiempo prestado / Timp pe datorie (Spain / Spania, 2008), by / regia: David Gonzales, 16’
A. Effect / Teoria distanţării (USA / SUA, 2008), by / regia: Mike Ott, 15’
Grown Up / Yalda Gdola / Femeie în toată firea (Israel, 2008), by / regia: Dana Neuberg, 21’

Citeste si:  Cariera dezastruoasa

12.30 – Competition II + Q&A (Rerun) / Competiţie II + Q&A (Reluare)
Cherries / Recruţi (UK / Marea Britanie, 2008), by / regia: Tom Harper, 15’
Dressed / Vestido / Rochia / (Chile, 2008), by / regia: Jairo Boisier, 23’
All My Dreams on VHS / Toate visele mele pe VHS (UK / Marea Britanie, 2008), by / regia: Timothy X. Atack, 14’
Anthem / Himnon / Imn (Israel, 2008), by / regia: Elad Keidan, 36’
The Ballad of Betty & Joe / Balada lui Betty & Joe (Australia, 2008), by / regia: Martha Ansara, 12’
Oli’s Wedding / Nunta lui Oli (Romania, 2009), by / regia: Tudor Jurgiu, 22’

15.30 – Countries in Focus: Israel
Vida (Israel, 2008), by / regia: Anat Malz, 18’
Insights / Kavanot / Priviri (Israel, 2007), by / regia: Dana Keidar, 13’
Homeland / Beit Avi / Patria (Israel, 2007), by / regia: Dani Rosenberg, 30’
A Way Out / Baderech Hachutza / O cale de ieşire (Israel, 2008), by / regia: Elad Pankovski, 18’
Tolya (Israel, 2006), by / regia: Rodeon Brodsky, 9’

18.00 – Festival Cities: Montpellier
It’s Sunday! / C’est Dimanche! / E duminică! (France / Franța, 2008), by / regia: Samir Guesmi, 30’
The Heart of Amos Klein / Le Coeur de Amos Klein / Inima lui Amos Klein (Israel-France-Netherlands-Denmark / Israel-Franța-Olanda-Danemarca, 2008), by / regia: Michal Kranot, Uri Kranot, 15’
The Referee / L’arbitro / Arbitrul (Italy / Italia, 2008), by / regia: Paolo Zucca, 16’
The North Road / La Route du Nord / Drumul spre Nord (Lebanon-France / Liban-Franța, 2008), by / regia: Carlos Chahine, 25’
Wolfy / Vucko / Lupişor (Slovenia, 2007), by / regia: Matevz Luzar, 21’
Roots / Racines / Rădăcini / (Switerland-Turkey / Elveția-Turcia, 2008), by / regia: Eileen Hofer, 17’

21.00 – Semaine internationale de la critique
The Waiting / A Espera / Aşteptarea (Brazil / Brazilia, 2007), by / regia: Fernanda Teixeira, 15’
I Hear Your Scream / Ahendu Nde Sapukai / Îți aud țipătul (Argentina-Paraguay, 2008), by / regia: Pablo Lamar, 12’
The Copy of Coralie / La Copie de Coralie / Copia Coraliei (France / Franța, 2008), by / regia: Nicolas Engel, 22’
Next Floor / Etajul următor (Canada, 2008), by / regia: Denis Villeneuve, 12’
Nosebleed / Hemoragie nazală (USA / SUA, 2008), by / regia: Jeff Vespa, 9’
Skhizein (France / Franța, 2008), by / regia: Jérémy Clapin, 14’

Saturday, April 4 / Sâmbătă, 4 aprilie

ORANGE CONCEPT STORE

10.00 – Seminar on script-writing / Seminar de script-writing
Tudor Voican, Răzvan Rădulescu

12.30 – MEDIA Desk
Introducing the MEDIA financing opportunities / prezentare a oportunităţilor de finanţare MEDIA
Vladimir Simon, Valentina Miu, Eugen Cadaru

SCALA CINEMA / CINEMA SCALA

10.00 – California Dreamin’ (Endless) / California Dreamin’ (Nesfârşit) (Romania, 2007), by / regia: Cristian Nemescu, 155’

13.00 – To Kill a Killer / Să ucizi un ucigaş (USA / SUA, 2004), by / regia: Ricardo Islas, sound-designer: Andrei Toncu, 94’

15.30 – Filme realizate de Cristian Nemescu & Andrei Toncu
Flathouse People Are Dying For Music / La bloc oamenii mor după muzică (Romania, 1999), by / regia: Cristian Nemescu, 12’
Kitsch Witches.2 FM / Kitschitoarele.2 FM (Romania, 2000), by / regia: Cristian Nemescu, 17’
Mecano (Romania, 2001), by / regia: Daniel Şerbănică, Cristian Nemescu, Florin Şerban, 6’
Mihai and Cristina / Mihai şi Cristina (Romania, 2001), by / regia: Cristian Nemescu, sound-designer: Andrei Toncu,15’
C Block Story / Poveste la Scara C (Romania, 2002), by / regia: Cristian Nemescu, sound recording: Andrei Toncu,15’
Marilena from P7 / Marilena de la P7 (Romania, 2006), by / regia: Cristian Nemescu, sound-designer: Andrei Toncu,45’
Sagrada Familia (Romania, 1999), by / regia: Doru Nițescu, sound-designer: Andrei Toncu,9’
Fragile (Romania, 2000), by / regia: Doru Nițescu, sound-designer: Andrei Toncu,9’
Free Fall / Cădere liberă (Romania, 2000), by / regia: Dorin Stana, sound-designer: Andrei Toncu, 12’
Work Now / Munceşte acum (Romania, 2001), by / regia: Ion Puican, sound-designer: Andrei Toncu, 14’
Alinuţa (Romania, 2006), by / regia: Matei Branea, sound-designer: Andrei Toncu, 1’
The Tube with a Hat / Lampa cu căciulă (Romania, 2006), by / regia: Radu Jude, sound-designer: Andrei Toncu, 23’
The Draw / Remiza (Romania, 2008), by / regia: Valeriu Stihi, sound-designer: Andrei Toncu, 2’

19.00 – Award Gala / Festivitatea de premiere

20.30 – Screening of the Awarded Films / Proiecţia filmelor premiate
EFORIE CINEMA / CINEMATECA EFORIE

Citeste si:  Sambata la TIFF

10.00 – Competition III + Q&A (Rerun) / Competiţie III + Q&A (Reluare)
The Fabulous Destiny of Toma Cuzin / Fabulosul destin al lui Toma Cuzin (Romania, 2008), by / regia: Paul Negoescu & Vlad Trandafir, 11’
Taxi Wala (France / Franţa, 2007), by / regia: Lola Frederich, 16’
Martians Go Home! / Marţieni, plecaţi acasă! (Spain / Spania, 2007), by / regia: Dani Moreno, 20’
2 Birds / Smáfuglar / 2 porumbei (Iceland / Islanda, 2008), by / regia: Runar Runarsson, 15’
Village in the Snow / La Neige au village / Zăpadă peste sat (France / Franţa, 2008), by / regia: Martin Rit, 49’
Dogmeat / Hundefutter / Câine rău (Germany / Germania, 2007), by / regia: Till Kleinert, 15’

12.30 – Competition IV + Q&A (Rerun) / Competiţie IV + Q&A (Reluare)
Picnic (Romania, 2008), by / regia: Raluca Mirescu, 14’
The Blindness of the Woods / Pădurea oarbă (Argentina, 2008), by / regia: Martin Jalfen & Javier Lourenco, 11’
Hinterland (France / Franţa, 2007), by / regia: Geoffrey Boulangé, 28’
Behind the Curtains / Tras los Visillos / După perdea (Spain, 2008), by / regia: Gregorio Muro, 16’
The Dead Hear not the Bells / Le Mort n’entend pas sonner les cloches / Mortul nu aude clopotele (France / Franţa, 2007), by / regia: Benjamin Mirguet, 29’
The Baby / Das Baby / Copilul (Germany / Germania, 2008), by / regia: Falco Jagau, 30’

15.30 – Festival Friends II + Q&A / Prietenii Festivalului II + Q&A
Renovation / Renovare (Romania, 2009), by / regia: Paul Negoescu, 25’
Megatron (Romania, 2008), by / regia: Marian Crișan, 14’
The Yellow Smiley Face / Fața galbenă care râde (Romania, 2008), by / regia: Constantin Popescu Jr., 15’
Burning Cigar / O țigară aprinsă (Romania, 2008), by / regia: Andrei-Dan Stăruială, 9’
My Name Is… / Numele meu este… (Romania, 2008), by / regia: Dorin Moldoveanu, 11’
For him / Pentru el (Romania, 2008), by / regia: Stanca Radu, 8’
Romanians Wear Plastic Bags / Punga la români (Romania, 2008), by / regia: Mălina Ionescu, 4’
Transfert (Canada, 2008), by / regia: Guillaume Paquin-Boutin, 6’
Vera vs. the Library Bear / Vera vs. Ursul de bibliotecă (Romania, 2009), by / regia: Luiza Pârvu, 9’

Sunday, April 5 / Duminică, 5 aprilie

EFORIE CINEMA / CINEMATECA EFORIE

11.00 – Semaine internationale de la critique (Rerun / Reluare)
The Waiting / A Espera / Aşteptarea (Brazil / Brazilia, 2007), by / regia: Fernanda Teixeira, 15’
I Hear Your Scream / Ahendu Nde Sapukai / Îți aud țipătul (Argentina-Paraguay, 2008), by / regia: Pablo Lamar, 12’
The Copy of Coralie / La Copie de Coralie / Copia Coraliei (France / Franța, 2008), by / regia: Nicolas Engel, 22’
Next Floor / Etajul următor (Canada, 2008), by / regia: Denis Villeneuve, 12’
Nosebleed / Hemoragie nazală (USA / SUA, 2008), by / regia: Jeff Vespa, 9’
Skhizein (France / Franța, 2008), by / regia: Jérémy Clapin, 14’

13.00 – Robert Bosch Stiftung II
Village of Socks / Satul şosetelor (Germany-Romania / Germania-Romania, 2006), by / regia: Ileana Stănculescu, 78’

15.00 – Best of Locarno – Leopards of Tomorrow (Rerun / Reluare)
Wing, The Fish that Talked Back / Wing, peştișorul care vorbea (Netherlands / Olanda, 2007), by / regia: Ricky Rijneke, 13’
Not Available Today / Hoy No Estoy / Azi lipsesc (Argentina, 2007), by / regia: Gustavo Taretto, 8’
The Chorus / Koro / Corul (Belgium / Belgia, 2004), by / regia: Güldem Durmaz, 13’
Dust Bowl Ha! Ha! / Recesiunea! Ha! Ha! (Canada, 2007), by / regia: Sébastien Pilote, 14’
Beheading of a Smiling Dog / Decapitarea unui câine zâmbăreţ (Switzerland-UK / Elveția-Marea Britanie, 2008), by / regia: Georg Lendorff, 7’
Sticky / Schwitze / Lipicios (Switzerland / Elveția, 2008), by / regia: Nicolas Steiner, 8’
Chyenne (Switzerland / Elveția, 2004), by / regia: Alexander Meier, 5’
Wedding / Ohcet / Nunta (Slovenia, 2005), by / regia: Petar Pašić, 15’

17.00 – Festival Friends II (Rerun) / Prietenii Festivalului II (Reluare)
Renovation / Renovare (Romania, 2009), by / regia: Paul Negoescu, 25’
Megatron (Romania, 2008), by / regia: Marian Crișan, 14’
The Yellow Smiley Face / Fața galbenă care râde (Romania, 2008), by / regia: Constantin Popescu Jr., 15’
Burning Cigar / O țigară aprinsă (Romania, 2008), by / regia: Andrei-Dan Stăruială, 9’
My Name Is… / Numele meu este… (Romania, 2008), by / regia: Dorin Moldoveanu, 11’
For him / Pentru el (Romania, 2008), by / regia: Stanca Radu, 8’
Romanians Wear Plastic Bags / Punga la români (Romania, 2008), by / regia: Mălina Ionescu, 4’
Transfert (Canada, 2008), by / regia: Guillaume Paquin-Boutin, 6’
Vera vs. the Library Bear / Vera vs. Ursul de bibliotecă (Romania, 2009), by / regia: Luiza Pârvu, 9’

19.30 – Screening of the Awarded Films / Proiecţia filmelor premiate


Nici un comentariu

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.