TVR 1 - TVR 2 - Acasa - Prima TV - PRO TV - TVR International - Antena 1 - B1 - National TV - PRO TV International - Euforia Lifestyle Tv - Antena International - Kanal D - Acasa Gold - Antena Stars - Nasul TV - Look TV - Travel Mix - Discovery Channel - Animal Planet - National Geographic - Discovery Science - Travel Channel - History Channel - Da Vinci Learning - BBC Knowledge - Realitatea TV - N24 Plus - Antena 3 - The Money Channel - BBC World - CNN - Digi 24 - Digi24 HD - Euronews - France 24 - Romania TV RTV - TV5 - TVR3 - TVR News - HBO - AXN - Pro Cinema - Cinemax - TCM - Cinemax 2 - MGM - Digi film - AXN Black - AXN Spin - AXN White - CBS Reality - Bollywood Classics - Bollywood HD - Bollywood TV Film - Comedy Central Extra - COOL TV - Film + - Film Cafe - Filmbox - Filmbox Family - Filmbox Plus - HBO Comedy - Diva Universal - Universal Channel - Minimax - Cartoon Network - Boomerang - Disney Channel - Baby TV - Disney Junior - Duck TV - JimJam - Nickelodeon - Kiss TV - MTV Romania - VH1 - Etno TV - Mezzo TV - MTV Hits - VH1 Classic - MTV Dance - Favorit TV - Fashion TV - Balkanica TV - ZU TV - Mooz Dance - Mooz HD - Mooz Hits - Mooz RO - MTV Rocks - Music Channel - Taraf TV - U TV - BBC Entertainment - Bloomberg TV - DISCOVERY Investigation - DISCOVERY World - Crime Investigation Network - Deutsche Welle - E Entertainment - Fine Living - Megamax - Nat Geo Wild - Outdoor Channel - Tha Fishing & Hunting Channel - The Museum Chanel HD - TLC - Trace TV - Paprika TV - Viasat Nature - Private Spice - Blue Hustler - Eurosport - Sport.ro - Eurosport 2 - Extreme TV - Digi Sport 1 - Digi Sport 2 - Digi Sport 3 - Dolce Sport - Dolce Sport 2 - Motors TV

Programe TV Vineri, 20 Octombrie 2017

TVR 1
program TV 20-10-2017

06:00
Imnul Romaniei
06:05
Starea natiei
07:00
1 Matinal
08:00
1 Matinal
09:00
1 Matinal
09:45
Teleshopping
10:00
Perfect imperfect
11:00
Perfect imperfect
11:45
Teleshopping
12:00
Parlamentul Romaniei
12:30
Teleshopping
13:00
Aici, acum
14:00
Telejurnal
14:55
Vorbeste corect!
15:00
Fara eticheta
16:00
Stiri
16:05
EURO polis
17:00
Telejurnal
17:30
Cooltura
18:30
Pulsul zilei
19:35
Pulsul zilei
20:00
Telejurnal
20:50
Sport
21:00
Lumea azi
21:35
Secrete de razboi
22:30
Banii tai
23:00
Anchetele comisarului Antonescu
23:30
Ora de stiri
00:25
Vorbeste corect!
00:30
Profesionistii... cu Eugenia Voda
01:30
Politica si delicateturi
02:20
Exclusiv in Romania
03:00
Telejurnal
03:40
Tezaur folcloric
04:30
Vorbeste corect!
04:35
Pulsul zilei
05:30
Pulsul zilei
05:55
Teleshopping

TVR 2
program TV 20-10-2017

06:00
Poate nu stiai
06:15
Teleshopping
07:00
Documentar 360° Geo
08:00
Castiga Romania!
09:00
Legendele dragonilor
10:10
Femei de 10, barbati de 10
11:00
Azi despre maine
11:30
Teleshopping
11:50
Documentar 360° Geo
12:50
Poate nu stiai
13:00
Telejurnal TVR 2
13:40
Cultura minoritatilor
14:10
Se zice ca...
15:40
Poate nu stiai
15:50
Ieri-Azi-Maine
17:40
Legendele dragonilor
18:50
E vremea ta!
19:00
Telejurnal TVR 2
20:00
Gala umorului
21:10
Renascut din cenusa
23:40
Managerul noptii
00:30
Ultimul lup
02:25
Se zice ca...
03:45
Telejurnal TVR 2
04:35
Ieri-Azi-Maine

Acasa
program TV 20-10-2017

06:45
Dimineti langa tine
08:00
Cine-i cine?
09:00
Teleshopping
09:15
Inimi ratacite
10:45
Teleshopping
11:15
O singura privire
13:15
Teleshopping
13:30
Vieti la rascruce
14:30
Silvana
15:30
Cine-i cine?
16:30
Dimineti langa tine
17:30
Inimi ratacite
19:00
O singura privire
21:00
Vieti la rascruce
22:00
Trandafirul negru
23:00
Iubire ca in filme
00:00
Dimineti langa tine
01:00
Cine-i cine?
01:45
Vieti la rascruce
02:45
O singura privire
04:15
Iubire ca in filme
05:00
Trandafirul negru
05:45
Silvana

Prima TV
program TV 20-10-2017

06:00
Focus Magazin
06:45
Teleshopping
07:15
Focus 18
08:20
Pasiune Toscana
09:30
Teleshopping
10:00
Trasniti din NATO
11:00
Teleshopping
11:30
Focus din inima Romaniei
12:00
Teleshopping
13:00
Mondenii
13:30
Teleshopping
14:00
Focus
14:30
Teleshopping
14:45
Camera de ras
15:30
Mama mea gateste mai bine
16:30
Focus
17:00
Pasiune Toscana
18:00
Focus
19:30
Mama mea gateste mai bine
20:30
Operatiunea Monstrul
23:00
Trasniti din NATO
02:30
Mama mea gateste mai bine
03:30
Soulmate
05:30
Iubiri secrete

PRO TV
program TV 20-10-2017

06:00
Stirile Pro TV
07:00
Stirile Pro TV
10:30
Vorbeste lumea
13:00
Stirile Pro TV
14:00
Lectii de viata
15:00
La Maruta
17:00
Stirile Pro TV
18:00
Ce spun romanii
19:00
Stirile Pro TV
20:30
Vocea Romaniei
23:00
Nuntasi de inchiriat
23:30
Nuntasi de inchiriat
01:00
Nebun in toata legea
01:30
Nebun in toata legea
02:00
Americanii
02:30
Americanii
03:00
Lectii de viata
03:30
Lectii de viata
04:15
Vorbeste lumea

TVR International
program TV 20-10-2017

06:00
Starea natiei
06:55
Imnul Romaniei
07:00
1 Matinal
07:50
Diasporadar
08:00
1 Matinal
08:50
Meteo
08:55
Vorbeste corect!
09:00
Telejurnal Moldova
10:00
Perfect imperfect
10:50
Discover Romania
11:00
Perfect imperfect
11:40
Politica si delicateturi
12:30
Corespondent TVRi
14:00
Telejurnal
14:40
Sport
14:45
Meteo
14:50
Diasporadar
15:00
Femei de 10, barbati de 10
15:50
Discover Romania
16:00
Mic dejun cu un campion
16:50
Vorbeste corect!
17:00
Telejurnal
17:30
Cooltura
18:20
Exclusiv in Romania
19:00
Obiectiv comun
20:00
Telejurnal
20:40
Sport
20:45
Meteo
20:50
Diasporadar
21:00
Ieri-Azi-Maine
22:45
Teatru TV
01:10
Discover Romania
01:20
Festivalul Cantecele Muntilor
02:50
Diasporadar
03:00
Lumea azi
03:30
Telejurnal
04:10
Sport
04:15
Meteo
04:20
Diasporadar
04:30
Exclusiv in Romania
05:10
Memorialul durerii

Antena 1
program TV 20-10-2017

06:00
Observator
07:00
Observator
08:00
Neatza cu Razvan si Dani
10:55
Teleshopping
11:10
Prietenii de la 11
13:00
Observator
14:00
Nunta cu scantei
16:00
Observator
17:00
Acces Direct
19:00
Observator
20:00
The Wall - Marele Zid
21:15
X Factor
23:45
iUmor
02:00
Observator
03:00
Acces Direct

B1
program TV 20-10-2017

07:00
Lumea lui Banciu
07:55
Dosar de politician
08:00
Stirile B1
08:55
Meteo
09:00
Stirile B1
09:50
Dosar de politician
10:00
Stirile B1
10:45
Teleshopping
11:00
Stirile B1
11:55
Teleshopping
12:00
Stirile B1
13:00
Stirile B1
14:00
Stirile B1
15:00
Stirile B1
16:00
Unspe metri
17:00
Stirile B1
18:00
Se intampla acum
20:00
Stirile B1
21:00
Talk B1
23:00
Stirile B1
00:00
Un pont pe zi
00:35
Seara milionarilor
02:35
Talk B1
04:10
Unspe metri
05:00
Stirile B1
05:50
Stirile B1

National TV
program TV 20-10-2017

06:00
Voua
06:15
Albumul National
08:15
Teleshopping
08:30
Traditii de la bunica
09:45
Dragoste si ura
10:45
Teleshopping
11:00
Traditii de la bunica
12:00
Voua
12:15
Baronii
12:45
Teleshopping
13:00
Stiri National TV
13:15
Teleshopping
13:30
Specialisti in sanatate
14:00
Traditii de la bunica
15:45
Teleshopping
16:15
Suflete tradate
17:15
MIEZUL PROBLEMEI
18:30
Stiri National TV
19:00
Suflete tradate
20:00
Dragoste si ura
21:00
Un samurai american
23:00
Assassins' Code
01:15
Poama acra
03:00
MIEZUL PROBLEMEI
04:15
Baronii
04:45
Voua
05:00
Stiri National TV
05:30
Baronii

PRO TV International
program TV 20-10-2017

06:00
Stirile Pro TV
10:30
Vorbeste lumea
13:00
Stirile Pro TV
14:00
Lectii de viata
15:00
La Maruta
17:00
Stirile Pro TV
18:00
Ce spun romanii
19:00
Stirile Pro TV
20:30
Numai iubirea
21:30
Regina
22:45
La Bloc
23:15
Acasa la romani
00:00
Teleshopping
00:30
La Maruta
02:00
Stirile Pro TV
03:00
Numai iubirea
03:45
Regina
04:45
Acasa la romani
05:45
Superspeed la Pro TV

Euforia Lifestyle Tv
program TV 20-10-2017

06:45
Feriha
07:45
Teleshopping
08:30
Iubire si razbunare
10:30
Elif
12:30
Intalniri fericite
13:00
Chemarea destinului
14:00
Esmeralda
16:00
Prizoniera dragostei
17:00
Feriha
18:00
Elif
20:00
Iubire si razbunare
00:00
Happy Night
00:15
Happy Day
02:15
Chemarea destinului
03:00
Esmeralda
04:30
Dragoste adevarata
05:45
Prizoniera dragostei

Antena International
program TV 20-10-2017

07:00
Star Magazine
08:00
Neatza cu Razvan si Dani
11:00
Previziunile zilei
12:00
Obiectiv
13:00
Observator
14:00
Esential
16:00
100 de minute
16:30
Neatza cu Razvan si Dani
19:00
Observator
20:00
In Premiera
21:00
In gura presei
22:30
Punctul de intalnire
23:15
Star Chef
00:00
AGENTIA VIP
02:00
Observator
03:30
Rai da' buni
05:00
La ordinea zilei

Kanal D
program TV 20-10-2017

06:00
Teleshopping
07:00
Pastila de ras
07:45
Teleshopping
08:15
Dragostepunctro
09:15
Teleshopping
09:45
Furtuna pe Bosfor
12:00
Stirile Kanal D
13:00
Te vreau langa mine
15:00
Teo Show
16:30
Bravo, ai stil!
18:45
Stirea zilei
19:00
Stirile Kanal D
20:00
Patria mea esti tu
23:00
In bataia inimii
01:45
Yaman
03:45
Pastila de ras
04:15
Te vreau langa mine

Acasa Gold
program TV 20-10-2017

06:45
Numai iubirea
07:30
Vorbeste lumea
10:15
Avenida Brasil
11:45
Numai iubirea
13:15
Ingerasii
14:15
Pana la capatul lumii
15:00
Tinutul razbunarii
16:00
Avenida Brasil
16:45
Vise de smarald
17:30
Numai iubirea
18:30
Tinutul razbunarii
19:30
Avenida Brasil
20:30
Pana la capatul lumii
21:30
Ingerasii
22:30
Vise de smarald
23:30
Ally McBeal
00:30
Nebun dupa tine
01:15
Iertarea pacatelor
02:00
Viata cu Jess
02:45
Ingerasii

Antena Stars
program TV 20-10-2017

06:30
Star Magazine
08:00
Descopera-ti frumusetea
09:00
Star Matinal
12:45
Teleshopping
13:00
Star Magazine
14:30
Descopera-ti frumusetea
15:30
Star Magazine
16:45
Teleshopping
17:00
AGENTIA VIP
18:15
Star News
18:45
Sa te prezint parintilor
19:45
Rai da' buni
21:45
Star News
22:00
AGENTIA VIP
00:00
Star News
00:15
Rai da' buni
02:15
Star Magazine
03:15
Star News
03:30
AGENTIA VIP
05:00
Alege dragostea
05:45
Teleshopping

Nasul TV
program TV 20-10-2017

06:00
Film documentar
06:30
Timpurile actuale
07:30
Teleshopping
08:00
Nasul CANADA
09:00
Ora de veghe
09:57
Cartea zilei
10:00
Nasul Special
11:30
Dor de adevar
12:30
Film documentar
15:00
Teleshopping "Miracolele Naturii"
15:15
Film documentar
16:00
Teleshopping 'TeleStar”
16:15
Film documentar
17:00
Timpurile actuale
18:00
Yoga pentru tine
19:00
Secunda Pozitiva
19:57
Cartea zilei
20:00
Adevaruri tulburatoare
21:00
Romania 2050
21:57
Cartea zilei
22:00
Clipa de arta
22:15
Film documentar
00:00
Nasul CANADA
02:00
Secunda Pozitiva
03:00
Romania 2050
05:00
Film documentar

Look TV
program TV 20-10-2017

06:30
SINTEZA ETAPEI
07:00
Povestile Romaniei
08:00
Casa Poporului
09:30
TOP GOLURI. TOP RATARI
10:00
Fotbal Liga 1 Betano: ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe " AFC Astra Giurgiu
12:00
Celebrity
13:00
Tonik Show
14:00
Casa Poporului
15:30
Povestile Romaniei
16:30
Saptamana agricola
18:00
Scottish Premier League " Campionatul Scotiei
18:30
Casa Poporului
20:00
FOTBAL LOOK
20:45
Fotbal Liga 1 Betano: CS Concordia Chiajna " CS U Craiova
22:45
FOTBAL LOOK
23:30
Zeek si lumea animalelor
00:00
Tonik Show
01:00
Povestile Romaniei
02:00
Casa Poporului
03:30
Fotbal Liga 1 Betano: CS Concordia Chiajna " CS U Craiova
05:30
Tonik Show

Travel Mix
program TV 20-10-2017

07:00
Muzee sub lupa
07:30
Dor de duca
08:00
Pe poteci spre inima ta
08:30
Pe poteci spre inima ta
09:00
Economia turismului
09:30
Economia turismului
10:00
Agroturistica
10:30
Agroturistica
11:00
Muzee sub lupa
11:30
Mincinosii
12:00
Romania mea
12:30
Romania mea
13:00
Muzee sub lupa
13:30
Dor de duca
14:00
Pe poteci spre inima ta
14:30
Pe poteci spre inima ta
15:00
Economia turismului
15:30
Economia turismului
16:00
Agroturistica
16:30
Agroturistica
17:00
Muzee sub lupa
17:30
Mincinosii
18:00
Romania mea
18:30
Romania mea
19:00
Muzee sub lupa
19:30
Dor de duca
20:00
Destinatii la cheie
20:30
Cu lumea-n cap
21:00
Infotrip
21:30
Contacte diplomatice
22:00
Hai cu noi
22:30
Mincinosii
23:00
Calator de poveste
23:30
Calator de poveste
00:00
Romania mea
00:30
Romania mea
01:00
Muzee sub lupa
01:30
Dor de duca
02:00
Destinatii la cheie
02:30
Cu lumea-n cap
03:00
Infotrip
03:30
Contacte diplomatice
04:30
Mincinosii
05:00
Calator de poveste
05:30
Calator de poveste

Discovery Channel
program TV 20-10-2017

06:00
Supravietuire in doi
06:50
Masini pe alese
07:40
Comoara din container - Marea Britanie
08:10
Executorul
08:35
Cum se fabrica: Automobile de vis
09:00
Cum se fabrica diverse lucruri?
09:30
Cum se fabrica ?
10:00
Supravietuire in doi
11:00
Masini pe alese
11:30
Masini pe alese
12:00
Nerecomandat celor slabi de inima
13:00
Nerecomandat celor slabi de inima
14:00
Nerecomandat celor slabi de inima
15:00
Tehnologie extrema
16:00
Comoara din container - Marea Britanie
16:30
Razboiul depozitelor - Canada
17:00
Cautatorul de masini clasice
17:30
Tranzactii cu masini: Dallas
18:00
Masini pe alese
18:30
Masini pe alese
19:00
Cum se fabrica diverse lucruri?
19:30
Cum se fabrica ?
20:00
Justitiarii padurilor
21:00
Investigatii criminale
22:00
Justitie in strada
23:00
Lupte in ring
00:00
Drumuri infernale
01:00
Trenuri in Australia
01:50
Justitiarii padurilor
02:40
Investigatii criminale
03:30
Justitie in strada
04:20
Masini pe alese
05:10
Cum se fabrica ?
05:35
Cum se fabrica ?

Animal Planet
program TV 20-10-2017

06:36
Noaptea
07:00
Noaptea
07:25
Evadare in Paradisul Cimpanzeilor
07:50
Evadare in Paradisul Cimpanzeilor
08:15
Casute in copaci
09:10
Aparatorii dreptatii
10:05
Insule salbatice
11:00
Evadare in Paradisul Cimpanzeilor
11:28
Evadare in Paradisul Cimpanzeilor
11:55
Razboiul balenelor
12:50
Razboiul balenelor
13:45
Aparatorii dreptatii
14:40
Insule salbatice
15:35
Aparatorii legii din Texas
16:30
Casute in copaci
17:25
Totul despre pisici
18:20
Totul despre caini: Noi trucuri
18:48
Totul despre caini: Noi trucuri
19:15
Aparatorii dreptatii
20:10
Evadare in Paradisul Cimpanzeilor
20:38
Evadare in Paradisul Cimpanzeilor
21:05
Totul despre pisici
22:00
Totul despre caini: Noi trucuri
22:28
Totul despre caini: Noi trucuri
22:55
Insule salbatice
23:50
Aparatorii legii din Texas
00:45
Casute in copaci
01:40
Aparatorii dreptatii
02:35
Evadare in Paradisul Cimpanzeilor
03:00
Evadare in Paradisul Cimpanzeilor
03:25
Totul despre pisici
04:15
Totul despre caini: Noi trucuri
04:39
Totul despre caini: Noi trucuri
05:02
Insule salbatice
05:49
Aparatorii legii din Texas

National Geographic
program TV 20-10-2017

06:00
Stiinta prostiei
06:30
Stiinta prostiei
07:00
Supermasini reinventate
08:00
S.O.S. Masini clasice
09:00
La pescuit de ton
10:00
Aurul din Yukon
11:00
Al Doilea Razboi Mondial
12:00
Aeroportul International Dubai
13:00
Fata in fata cu...
14:00
Dezastre in aer
15:00
Stiinta prostiei
15:30
Stiinta prostiei
16:00
Aur in ape inghetate
17:00
Aeroportul International Dubai
18:00
Al Doilea Razboi Mondial
19:00
Stiinta prostiei
19:30
Stiinta prostiei
20:00
Dezastre in aer
21:00
Toti pentru unul
22:00
Pierdut printre straini
23:00
Dezastre in aer
00:00
Toti pentru unul
01:00
Pierdut printre straini
02:00
Al Doilea Razboi Mondial
02:45
Aur in ape inghetate
03:30
Aeroportul International Dubai
04:15
Toti pentru unul
05:00
Pierdut printre straini

Discovery Science
program TV 20-10-2017

06:12
Suprematia masinilor
07:00
Cum se fabrica diverse lucruri?
07:26
Masinariile lui Da Vinci
08:14
Vanatorii de mituri
09:02
Suprematia masinilor
09:50
Cum se fabrica diverse lucruri?
10:14
Cum se fabrica mancarea - SUA
10:38
Vanatorii de mituri: Generatia urmatoare
11:26
Masinariile lui Da Vinci
12:14
Vanatorii de mituri
13:02
Cum se fabrica diverse lucruri?
13:26
Cum se fabrica mancarea - SUA
13:50
Suprematia masinilor
14:38
Masinariile lui Da Vinci
15:26
Vanatorii de mituri: Generatia urmatoare
16:14
Vanatorii de mituri
17:02
Suprematia masinilor
17:50
Masinariile lui Da Vinci
18:40
Vanatorii de mituri
19:30
Nerecomandat celor slabi de inima
20:20
Cum se fabrica diverse lucruri?
20:45
Cum se fabrica mancarea - SUA
21:10
Suprematia masinilor
22:00
Nerecomandat celor slabi de inima
22:50
Masinariile lui Da Vinci
23:40
Vanatorii de mituri
00:30
Cum se fabrica diverse lucruri?
00:55
Cum se fabrica mancarea - SUA
01:20
Nerecomandat celor slabi de inima
02:10
Suprematia masinilor
03:00
Masinariile lui Da Vinci
03:48
Vanatorii de mituri
04:36
Cum se fabrica diverse lucruri?
05:00
Cum se fabrica mancarea - SUA
05:24
Nerecomandat celor slabi de inima

Travel Channel
program TV 20-10-2017

06:00
Mistere la muzeu
07:00
Vanatorii internationali de case
07:30
Vanatorii internationali de case
08:00
Vanatorii internationali de case
08:30
Vanatorii internationali de case
09:00
Casa din copac
10:00
Hotelul Imposibil
11:00
Mistere la muzeu
12:00
Expeditie necunoscuta
13:00
Vanatorii internationali de case
13:30
Vanatorii internationali de case
14:00
Vanatorii internationali de case
14:30
Vanatorii internationali de case
15:00
Rulote puternice
15:30
Rulote puternice
16:00
Casa din copac
17:00
Hotelul Imposibil
18:00
Mancaruri bizare in America
19:00
Vanatorii internationali de case
19:30
Vanatorii internationali de case
20:00
Vanatorii internationali de case
20:30
Vanatorii internationali de case
21:00
Salvate de la demolare
21:30
Salvate de la demolare
22:00
Constructii in Alaska
23:00
Vanatorii internationali de fantome
00:00
Atacul fantomelor
01:00
Mistere la muzeu
02:00
Salvate de la demolare
02:30
Salvate de la demolare
03:00
Constructii in Alaska
05:00
Cele mai infioratoare locuri din America

History Channel
program TV 20-10-2017

06:00
Colectia de la Count's Kustoms
06:30
Colectia de la Count's Kustoms
07:00
Pe urmele antichitatilor
08:00
Dosarele extraterestrilor
08:30
Dosarele extraterestrilor
09:00
Muntenii
10:00
Colectia de la Count's Kustoms
10:30
Colectia de la Count's Kustoms
11:00
Asii amanetului: Momente speciale
11:30
Asii amanetului: Momente speciale
12:00
Asii amanetului din Marea Britanie
12:30
Asii amanetului din Marea Britanie
13:00
Restaurari
14:00
Razboiul depozitelor
14:30
Razboiul depozitelor
15:00
Arme nascute din foc
16:00
Pe urmele antichitatilor
17:00
Count's Kustoms: Cele mai bune momente
17:30
Count's Kustoms: Cele mai bune momente
18:00
Arme nascute din foc
19:00
Arme nascute din foc
20:00
Asii amanetului
20:30
Asii amanetului
21:00
Dosarele extraterestrilor
21:30
Dosarele extraterestrilor
22:00
Extraterestri antici
23:00
Vikingii
00:00
Asii amanetului
00:30
Asii amanetului
01:00
Pe urmele antichitatilor
02:00
Dosarele extraterestrilor
02:30
Dosarele extraterestrilor
03:00
Extraterestri antici
04:30
Razboiul depozitelor
05:00
Asii amanetului din Marea Britanie
05:30
Asii amanetului din Marea Britanie

Da Vinci Learning
program TV 20-10-2017

06:00
Superstiinta
06:30
Superstiinta
07:00
Expresul Exploratorilor
07:25
Expresul Exploratorilor
07:50
Vrajile lui Jay
08:05
Muraturi
08:20
Taco de peste
08:35
Cadoul reciclabil
08:55
Cum sa balansam
09:15
Totul pentru copii
09:45
Totul pentru copii
10:15
Calea ferata
10:25
Skateboardul
10:35
Soldateii de plumb
10:45
Skateboarding
11:00
Cricket
11:15
Monstrul
11:25
Crezi in tine
11:35
Domnisoara superjustitie
11:45
Expresul Exploratorilor
12:10
Expresul Exploratorilor
12:35
Vrajile lui Jay
12:50
Vrajile lui Jay
13:05
Supa frantuzeasca de ceapa
13:20
Guacamole
13:35
Petrecere polara
13:55
Blugi la comanda
14:15
Totul pentru copii - Ridicati telecopul
14:45
Totul pentru copii - Curentul subacvatic
15:15
Mozaicul
15:25
Cercul
15:35
Mingea saltareata
15:45
Squash
16:00
Inot
16:15
Toarna cu galeata
16:25
Calmati-va
16:35
Gradina secretelor
16:45
Hrana pentru creier
17:15
Hrana pentru creier
17:45
Hrana pentru creier
18:15
Ciuperca & Prieteni pentru apa
18:40
Masina dansatoare & Primata evadata
19:05
M de la distrugere & Comporta-te ca-n Epoca de piatra
19:30
Harta comorilor
20:00
Arta ascunsa
20:30
Jucarii stricate si reconditionate
21:00
Acasa
22:00
Departe
23:00
Detectivii de fosile
23:30
Detectivii de fosile
00:00
Omul contra naturii
00:45
Bucurati-va de masa voastra sustenabila
01:00
Numere
02:00
Predictie
03:00
Superstiinta
03:30
Superstiinta
05:00
Minuni mecanice: Vise perfecte

BBC Knowledge
program TV 20-10-2017

06:15
Dopajul: Castig cu orice pret
07:00
Unde se afla oamenii salbatici cu Ben Fogle
07:45
Planeta albastra: O istorie naturala a oceanelor
08:35
Cele mai stranii fenomene ale naturii
09:25
An de aventuri
10:15
Unde se afla oamenii salbatici cu Ben Fogle
11:00
Unde se afla oamenii salbatici cu Ben Fogle
11:45
Cum am ajuns la lumea moderna cu Steven Johnson
12:40
Cosmarurile naturii cu Naomi
13:05
Cele mai stranii fenomene ale naturii
14:00
Planeta albastra: O istorie naturala a oceanelor
14:50
An de aventuri
15:40
Unde se afla oamenii salbatici cu Ben Fogle
16:25
Cum am ajuns la lumea moderna cu Steven Johnson
17:20
Cele mai stranii fenomene ale naturii
18:10
Sub zero grade
19:00
Cosmarurile naturii cu Naomi
19:25
Planeta albastra: O istorie naturala a oceanelor
20:15
Lucruri pe care trebuie sa le stiti
20:25
An de aventuri
21:15
Ce s-a Intamplat cu vremea?
22:05
Vreme nimicitoare
22:55
Australia cu Simon Reeve
23:45
Sub zero grade
00:35
Planeta albastra: O istorie naturala a oceanelor
01:25
An de aventuri
02:15
Ce s-a Intamplat cu vremea?
03:05
Vreme nimicitoare
03:55
Australia cu Simon Reeve
04:45
Sub zero grade
05:35
Cosmarurile naturii cu Naomi

Realitatea TV
program TV 20-10-2017

07:00
Dimineata de stiri la Realitatea TV
11:00
Oameni si fapte
14:00
Casa Poporului
15:00
Newsroom
18:00
Realitatea de la fix
18:30
Banii vorbesc
20:00
Prime Time News
21:00
Realitatea Romaneasca
23:31
Realitatea de la fix
00:00
Realitatea de la fix
00:30
Academia de evaziune
02:00
Realitatea de la fix
03:00
Newsroom

N24 Plus
program TV 20-10-2017

06:00
Stiri
06:30
Clipuri
07:00
Dragoste dulce-amara
08:00
Framework for democracy
08:30
Euroferma
09:00
Sed Lex
09:30
Teleshopping
09:45
Destine implinite
10:45
Teleshopping
11:00
ISTORIA PETROLULUI DIN ROMÂNIA
11:30
ISTORIA PETROLULUI DIN ROMÂNIA
12:00
Framework for democracy
12:30
Voua
12:45
Teleshopping
13:00
Baronii
13:30
Teleshopping
13:45
Sare si Piper
15:00
Teleshopping
15:15
Clipuri
15:30
Teleshopping
15:45
Dragoste dulce-amara
16:45
Teleshopping
17:00
Clipuri
17:15
Teleshopping
17:30
Mica mireasa
18:30
Mica mireasa
19:30
Stiri
20:00
Stapanul Infernului
22:15
Mica mireasa
23:15
Mica mireasa
00:15
Stiri
00:45
Albumul National
02:45
Stiri
03:15
Sarut-mana, mama
05:00
American cinema

Antena 3
program TV 20-10-2017

06:00
Stirile diminetii
09:00
Previziuni
10:40
Pe cuvant
11:00
Previziuni
12:00
Obiectiv
14:00
Esential
16:00
100 de minute
18:00
La ordinea zilei
20:00
Punctul de intalnire
21:00
Exces de putere
23:00
Stiri
00:00
In Premiera
01:00
La ordinea zilei
03:00
Exces de putere
04:48
Teleshopping

The Money Channel
program TV 20-10-2017

BBC World
program TV 20-10-2017

06:00
BBC World News
06:30
HARDtalk (r)
07:00
BBC World News
07:30
World Business Report
07:45
BBC World News
08:00
BBC World News
08:30
World Business Report
08:45
BBC World News
09:00
BBC World News
09:30
BBC World News
09:45
World Business Report
10:00
BBC World News
10:30
BBC Business Live
11:00
TBA
11:30
HARDtalk (r)
12:00
GMT
12:30
Our World (r)
13:00
GMT
13:30
World Business Report
13:45
Sport Today
14:00
GMT
14:30
GMT
15:00
Impact
15:30
Impact
16:00
Impact
16:30
Talking Business With Aaron Heslehurst
17:00
Impact
17:30
HARDtalk (r)
18:00
BBC World News
18:30
World Business Report
18:45
Sport Today
19:00
BBC World News
19:30
BBC World News
19:40
Africa Business Report
20:00
BBC World News
20:30
Focus on Africa
21:00
BBC World News
21:30
World Sportsday
22:00
BBC World News
22:30
HARDtalk (r)
23:00
BBC World News
23:30
The Travel Show (r)
00:00
BBC World News America
00:30
BBC World News America
01:00
BBC World News
01:30
Newsnight
02:00
BBC World News
02:30
Our World
03:00
BBC World News
03:30
Click (r)
04:30
The Art of Directing
05:00
BBC World News
05:10
Storyville Global

CNN
program TV 20-10-2017

06:00
Amanpour
06:30
Culinary Journeys
07:00
CNN Newsroom (with World Sport)
08:00
CNN Newsroom
11:30
African Voices
12:00
Amanpour
13:00
New Day
14:00
CNN Talk
14:30
World Sport
15:00
News Stream (with World Sport)
16:00
CNNMoney with Maggie Lake
17:00
International Desk (with World Sport)
18:00
International Desk
18:15
Marketplace Africa
18:30
CNN Talk
19:00
Quest Express
19:30
Inside Africa
20:00
Wolf
21:00
Amanpour
21:30
State of America with Kate Bolduan
22:00
The World Right Now with Hala Gorani
23:00
Quest Means Business
00:00
Amanpour
00:30
World Sport
01:00
State of America with Kate Bolduan
01:30
CNN Talk
02:00
CNN Newsroom
02:30
World Sport
03:00
Anderson Cooper 360
05:00
CNN Style
05:30
Inside Africa

Digi 24
program TV 20-10-2017

06:00
Stiri
07:00
Digimatinal
10:00
Romania 24
11:00
Romania 24
12:00
Romania 24
13:00
Romania 24
14:00
Romania 24
15:00
Romania 24
16:00
Romania 24
17:00
Romania 24
18:00
Romania 24
18:15
Business Club
19:00
Stiri
20:00
24/7
22:00
Jurnal economic
22:30
Stiri
23:30
Focus Europa
00:00
Stiri
01:00
24/7
03:00
Jurnal economic
03:30
Focus Europa
05:00
Bonton
05:25
Business Club

Digi24 HD
program TV 20-10-2017

06:00
Stiri
07:00
Digimatinal
10:00
Romania 24
11:00
Romania 24
12:00
Romania 24
13:00
Romania 24
14:00
Romania 24
15:00
Romania 24
16:00
Romania 24
17:00
Romania 24
18:00
Romania 24
18:15
Business Club
19:00
Stiri
20:00
24/7
22:00
Jurnal economic
22:30
Stiri
23:30
Focus Europa
00:00
Stiri
01:00
24/7
03:00
Jurnal economic
03:30
Focus Europa
05:00
Bonton
05:25
Business Club

Euronews
program TV 20-10-2017

06:00
All News Edition
06:21
All News Edition
06:37
All News Edition
07:00
All News Edition
07:21
All News Edition
07:37
All News Edition
08:00
All News Edition
08:17
All News Edition
08:31
All News Edition
08:47
All News Edition
09:00
All News Edition
09:17
All News Edition
09:35
All News Edition
09:48
All News Edition
10:00
All News Edition
10:16
All News Edition
10:29
All News Edition
10:46
All News Edition
11:00
All News Edition
11:18
All News Edition
11:36
All News Edition
11:48
All News Edition
12:00
News of the Day
12:19
News of the Day
12:32
News of the Day
12:44
News of the Day
13:00
News of the Day
13:14
News of the Day
13:27
News of the Day
13:42
News of the Day
14:00
News of the Day
14:13
News of the Day
14:25
News of the Day
14:37
News of the Day
14:49
News of the Day
15:00
News of the Day
15:16
News of the Day
15:31
News of the Day
15:45
News of the Day
16:00
News of the Day
16:16
News of the Day
16:31
News of the Day
16:45
News of the Day
17:00
News of the Day
17:15
News of the Day
17:29
News of the Day
17:44
News of the Day
18:00
News of the Day
18:15
News of the Day
18:31
News of the Day
18:45
News of the Day
19:00
News of the Day
19:15
News of the Day
19:31
News of the Day
19:46
News of the Day
20:00
News of the Day
20:15
News of the Day
20:30
News of the Day
20:46
News of the Day
21:00
Prime Edition
21:19
Prime Edition
21:38
Prime Edition
22:00
Prime Edition
22:19
Prime Edition
22:39
Prime Edition
23:00
Prime Edition
23:21
Prime Edition
23:40
Prime Edition
00:00
Prime Edition
00:18
Prime Edition
00:39
Prime Edition
01:00
Prime Edition
01:19
Prime Edition
01:39
Prime Edition
02:00
Prime Edition Week-End
02:14
Prime Edition Week-End
02:26
Prime Edition Week-End
02:42
Prime Edition Week-End
03:00
Late Edition Week-End
03:15
Late Edition Week-End
03:27
Late Edition Week-End
03:42
Late Edition Week-End
04:16
Late Edition Week-End
04:34
Late Edition Week-End
04:49
State of the Union
05:00
Late Edition Week-End
05:15
Late Edition Week-End
05:27
Late Edition Week-End
05:43
Late Edition Week-End

France 24
program TV 20-10-2017

06:00
Le Journal
06:15
Actuelles
06:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
06:30
Le Journal
06:45
Le Journal De L'Afrique
06:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
07:00
Le Journal
07:15
Rappel Des Titres
07:16
Economie
07:21
EXTRAIT MAGAZINE
07:26
FRMT METEO MONDE : Ep 1
07:30
Le Journal
07:42
Rappel Des Titres
07:43
Focus
07:48
Sports
07:53
Revue De Presse
07:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
08:00
Le Journal
08:15
Rappel Des Titres
08:16
Economie
08:21
Revue De Presse Francaise
08:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
08:30
Le Journal
08:45
Rappel Des Titres
08:46
Focus
08:51
Sports
08:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
09:00
Le Journal
09:15
Rappel Des Titres
09:16
Economie
09:21
EXTRAIT MAGAZINE
09:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
09:30
Le Journal
09:44
Rappel Des Titres
09:45
Focus + Sports
09:55
FIN DE TRANCHE
09:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
10:00
Le Journal
10:15
Rappel Des Titres
10:16
Economie
10:21
Revue De Presse Internationale
10:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
10:30
Le Journal
10:45
Rappel Des Titres
10:46
Focus + Sports
10:56
FIN DE TRANCHE
10:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
11:00
Le Journal
11:15
Les Observateurs
11:21
PAS 2 QUARTIER
11:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
11:30
Le Journal
11:45
Sports
11:50
Mode
11:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
12:00
Le Journal
12:15
Tech24
12:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
12:30
Le Journal
12:45
LE GROS MOT DE L'ECO
12:51
Dans Les Hebdos
12:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
13:00
Le Journal
13:10
VOUS ETES ICI
13:16
A L'Affiche
13:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
13:30
Le Journal
13:40
Le Paris Des Arts
13:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
14:00
Le Journal
14:14
Rappel Des Titres
14:15
L'Invite Du Jour
14:20
Sports
14:26
FRMT METEO MONDE : Ep 1
14:30
Le Journal
14:45
Rappel Des Titres
14:46
La Chronique Du Jour
14:51
EXTRAIT MAGAZINE
14:56
FRMT METEO MONDE : Ep 1
15:00
Le Journal
15:14
Rappel Des Titres
15:15
Focus
15:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
15:30
Le Journal
15:44
Rappel Des Titres
15:45
Chronique Culture
15:50
Sports
15:56
FRMT METEO MONDE : Ep 1
16:00
Le Journal
16:15
LA SEMAINE DE L'ECO 1ère Partie
16:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
16:30
Le Journal
16:45
LA SEMAINE DE L'ECO 2ème Partie
16:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
17:00
Le Journal
17:15
Actuelles
17:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
17:30
Le Journal
17:45
LE GROS MOT DE L'ECO
17:51
Dans Les Hebdos
17:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
18:00
Le Journal
18:15
A L'Affiche
18:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
18:30
Le Journal
18:45
7 Jours En France
18:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
19:00
Le Journal
19:15
Rappel Des Titres
19:16
Le Fait Du Jour
19:26
FRMT METEO MONDE : Ep 1
19:30
Le Journal
19:44
Rappel Des Titres
19:45
Economie
19:50
CHRONIQUE SPORTS
19:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
20:00
Le Journal
20:10
UNE SEMAINE DANS LE MONDE 1ère partie
20:30
Flash
20:32
UNE SEMAINE DANS LE MONDE 2ème partie
20:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
21:00
Le Journal
21:14
Rappel Des Titres
21:15
Economie
21:20
CHRONIQUE SPORTS
21:26
FRMT METEO MONDE : Ep 1
21:30
Le Journal
21:44
Rappel Des Titres
21:45
Un Oeil Sur Les Medias
21:50
Focus
21:56
FRMT METEO MONDE : Ep 1
22:00
Le Journal
22:15
Rappel Des Titres
22:16
Economie
22:21
EXTRAIT MAGAZINE
22:26
FRMT METEO MONDE : Ep 1
22:30
Le Journal
22:42
Rappel Des Titres
22:44
Le Journal De L'Afrique
22:56
FRMT METEO MONDE : Ep 1
23:00
Le Journal
23:14
Rappel Des Titres
23:15
Economie
23:20
Un Oeil Sur Les Medias
23:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
23:30
Le Journal
23:42
Rappel Des Titres
23:44
Le Journal De L'Afrique
23:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
00:00
Le Journal
00:14
Rappel Des Titres
00:16
ECONOMIE + UN OEIL SUR LES MEDIAS
00:26
FRMT METEO MONDE : Ep 1
00:30
Le Journal
00:45
Rappel Des Titres
00:46
CHRONIQUE SPORTS
00:51
Focus
00:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
01:00
Le Journal
01:11
UNE SEMAINE DANS LE MONDE 1ère partie
01:30
Flash
01:32
UNE SEMAINE DANS LE MONDE 2ème partie
01:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
02:00
Le Journal
02:15
Le Journal De L'Afrique
02:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
02:30
Le Journal
02:45
A L'Affiche
02:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
03:00
Le Journal
03:15
L'INVITE DE L'ECO
03:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
03:30
Le Journal
03:45
7 Jours En France
03:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
04:11
UNE SEMAINE DANS LE MONDE 1ère partie
04:30
Flash
04:32
UNE SEMAINE DANS LE MONDE 2ème partie
04:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1
05:00
Le Journal
05:15
Actuelles
05:28
FRMT METEO MONDE : Ep 1
05:30
Le Journal
05:45
A L'Affiche
05:58
FRMT METEO MONDE : Ep 1

Romania TV RTV
program TV 20-10-2017

06:00
Stirile Romania TV 6:00
07:00
Stirile Romania TV 7:00
08:00
Stirile Romania TV 8:00
09:00
Stirile Romania TV 9:00
10:00
Stirile Romania TV 10:00
11:00
Stirile Romania TV 11:00
12:00
Stirile Romania TV 12:00
13:00
Stirile Romania TV 13:00
14:00
Stirile Romania TV 14:00
15:00
Stirile Romania TV 15:00
16:00
Stirile Romania TV 16:00
17:00
Editie speciala
18:00
Stirile Romania TV 18:00
18:50
Editie speciala
20:00
Ora de varf
21:00
Stirile Romania TV 21:00
22:00
Editia de seara
23:00
Stirile Romania TV 23:00
00:00
Stirile Romania TV 24:00
01:00
Romania TV News
02:00
Editia de seara
03:00
Stirile Romania TV 24:00
05:00
Stirile Romania TV 24:00

TV5
program TV 20-10-2017

07:00
TV5Monde Le Journal
07:10
L'Invite
07:18
Le Journal De L'Economie
07:21
Meteo
07:30
Télématin
08:00
Télématin
08:30
Télématin
08:52
L'Invite
09:00
Le journal de radio-Canada
09:26
TV5Monde Le Journal
09:38
Stars Parade
10:05
Les Escapades De Petitrenaud
10:34
Elles Pechent
11:03
Passe-moi les jumelles
11:31
Al dente
12:00
TV5Monde Le Journal
12:14
Meteo
12:18
O viata mai frumoasa
12:45
Tout Le Monde Veut Prendre Sa Place
13:35
Au-Dela Des Frontieres, Australie
14:17
L'art et la matière
14:30
Le Journal de la RTBF
15:00
Chérif
15:54
Chérif
16:50
Parents mode d'emploi
17:00
Cut!
17:30
Questions pour un Champion
18:00
Tout compte fait
19:00
64' Le Monde En Francais - 1Re Partie
19:23
Le Journal De L'Economie
19:27
Meteo
19:30
L'Invite
19:40
The Assassinated Sun
21:03
Et toujours nous marcherons
21:30
Le Journal De France 2
21:56
Meteo
22:00
Irresponsable 
22:24
Irresponsable 
22:46
Irresponsable 
23:12
Le Journal De La Rts
23:38
Meteo
23:41
La loi de Barbara
01:22
Nouvo
01:35
Tv5monde le journal afrique
01:53
Magazine
02:45
13h15 le samedi
03:22
Geopolitis
03:38
TV5Monde Le Journal
03:59
Meteo
04:02
Le cheval de troie du kremlin
05:00
TV5Monde Le Journal
05:20
Meteo
05:25
Mediterraneo
05:53
C dans l'air

TVR3
program TV 20-10-2017

06:55
Imnul Romaniei
07:00
1 Matinal
07:50
Discover Romania
08:00
Regional café
09:00
Cantec si poveste
10:00
Cu cartile pe fata
11:00
Toti impreuna
12:55
Masina Timpului
13:00
Cap de afis
14:00
Teleshopping
15:00
Arte, carte si capricii
15:50
Poesis
15:55
Masina Timpului
16:00
In prelungiri
17:00
Telejurnal regional
18:00
Festivalul National de Romante 'Crizantema de Aur”
00:00
Istoria necunoscuta
00:30
Iasii marilor iubiri
01:00
Ghici cine vine la cina?
02:00
Cap de afis
05:00
Toti impreuna

TVR News
program TV 20-10-2017

HBO
program TV 20-10-2017

06:00
Acopera-mi inima
08:05
Testamentul nou-nout
10:00
Domnisoara Sloane
12:10
Anotimpuri
13:45
Sa uiti Parisul
15:25
I Saw the Light
17:30
Filme si vedete
18:05
Testamentul nou-nout
20:00
Seriful
20:55
Jaful de la Hatton Garden
22:30
Umbre
23:20
Razbunare: O poveste de dragoste
01:00
Fixeur
02:40
Capital propriu
04:25
Jaful de la Hatton Garden

AXN
program TV 20-10-2017

07:00
Hannibal Post Mortem
07:10
NCIS: Los Angeles
08:10
Scorpion
09:10
Grimm
10:10
Cititorii de oase
11:10
Comisarul Rex
12:10
Grimm
13:10
NCIS: Los Angeles
14:10
Scorpion
15:10
Comisarul Rex
16:10
Cititorii de oase
17:10
Grimm
18:10
NCIS: Los Angeles
19:10
Scorpion
20:10
Cititorii de oase
21:05
Grimm
22:00
Grimm
22:55
Emerald City
23:50
Scorpion
00:45
Scorpion
01:40
Grimm
02:25
Grimm
03:10
Emerald City

Pro Cinema
program TV 20-10-2017

06:00
La Bloc
06:30
Prietenie
09:00
Ce spun romanii
10:15
La Bloc
12:30
Dragoste atomica
14:30
Glee: Concertul
16:15
La Bloc
18:30
Rezolutii pentru Craciun
20:30
The Grey: La limita supravietuirii
23:00
Tentatiile Jessicai Stein
01:00
The Grey: La limita supravietuirii
03:00
Cine A.M

Cinemax
program TV 20-10-2017

07:00
Indiciul
08:35
Zoolander no. 2
10:20
Junction 48
12:00
Starsky si Hutch
13:40
Tinuturi dragi
15:10
Iarba raului
17:35
Zoolander no. 2
19:20
Pe urmele unor fugari
21:00
Terapie pentru un vampir
22:30
Black Mass: Afaceri murdare
00:35
Dragoste arzatoare
02:10
Paulina
03:50
Feerie de iarna
04:10
Iarba raului

TCM
program TV 20-10-2017

07:00
Anii '70
07:25
Anii '70
07:55
NCIS: Ancheta militara
08:50
Corvette Summer
10:55
Curajul lui Lassie
12:50
Supa de varza
14:55
Ora de varf 3
16:45
Mumia
19:20
Mumia revine
22:00
Constantin
00:30
Vasul fantoma
02:20
Stralucirea
04:40
Diamantul sangeriu

Cinemax 2
program TV 20-10-2017

06:30
Teatru TV prezinta
07:00
De neinlocuit
08:40
Armoniu
10:40
Parinti adolescenti
12:15
Nostalgia
14:25
Centaur
16:00
Mirajul
17:40
Armoniu
19:40
Eva Nova
21:30
Flirt de nota 10
23:05
Apprentice
00:40
Eraserhead
02:10
Endorfina
03:35
Viata si epoca lui Reinaldo Arenas
05:45
Monstrul cu o mie de capete

MGM
program TV 20-10-2017

06:00
Cabana
07:40
Mumia
10:00
Rafuiala din Battle Creek
11:50
Fuga lui Logan
14:00
Gemenii
16:00
Disparitia
16:50
Disparitia
17:35
Asterix si vikingii
19:05
Anul Unu
20:55
Cartea lui Eli
23:00
Fargo
23:55
Better Call Saul
00:45
U-571
02:50
Stare de gratie
05:00
Istoria musicalului hollywoodian

Digi film
program TV 20-10-2017

06:05
Inima de dragon: un nou inceput
07:25
I.T.
08:55
Jurnalul lui Bridget Jones
10:30
Cabina Telefonica
11:45
Drumul spre pierzanie
13:35
Cat rezisti fara sex?
15:05
Misiune pe MS One
16:35
Un sac de bani
18:00
Mitul
20:00
Bridget Jones: La limita ratiunii
21:45
Batman Forever
23:50
Plaja
01:50
Sexul, bata-l vina!
03:30
Mitul
05:30
Drumul spre pierzanie

AXN Black
program TV 20-10-2017

07:00
Teleshop
10:00
Scorpion
10:55
Politisti fara frontiere
12:00
Teleshop
14:00
Hannibal Post Mortem
14:10
Scorpion
15:00
Conan aventurierul
16:05
Politisti fara frontiere
17:10
Politisti fara frontiere
18:15
Scorpion
19:10
Test Drive
19:50
Test Drive
20:25
Test Drive
21:00
Conan aventurierul
22:00
Conan aventurierul
23:00
Politisti fara frontiere
00:00
Politisti fara frontiere
01:05
Test Drive
01:40
Test Drive
02:20
Politisti fara frontiere
03:15
Politisti fara frontiere
04:05
Politisti fara frontiere
05:00
Teleshop

AXN Spin
program TV 20-10-2017

11:35
Regina
12:20
Regina
13:05
Mediumul
13:55
Mediumul
14:45
Regina
15:35
Regina
16:20
Regina
17:10
Regina
18:00
O familie neobisnuita
18:50
Mediumul
19:40
Mediumul
20:30
Mediumul
21:20
Mediumul
22:10
O familie neobisnuita
23:00
Cum sa scapi nepedepsit
23:50
Cum sa scapi nepedepsit
00:35
O familie neobisnuita
01:20
Cum sa scapi nepedepsit

AXN White
program TV 20-10-2017

07:00
Teleshop
12:00
Razbunarea
13:15
Teleshop
13:30
Ofiteri incepatori
14:25
Numerele
15:20
Numerele
16:20
Razbunarea
17:35
Razbunarea
18:45
Ofiteri incepatori
19:40
Numerele
20:40
Numerele
21:40
Ofiteri incepatori
22:40
Martorii
23:55
Martorii
01:05
Numerele
02:05
Numerele
03:00
Martorii
05:00
Teleshop

CBS Reality
program TV 20-10-2017

06:00
Urgente medicale
06:30
Urgente medicale
07:00
In culisele serviciilor de urgenta britanice
07:50
Vecini de cosmar
08:40
Recuperatorii din San Fernando Valley
09:05
Recuperatorii din San Fernando Valley
09:30
Vitezomanii
09:55
Urgente medicale
10:20
Urgente medicale
10:45
Nunta cu buget fix
11:35
Jafuri in Marea Britanie
12:00
Judecatoarea Judy
12:25
Judecatoarea Judy
12:50
Miracolul adoptiei
13:15
In culisele serviciilor de urgenta britanice
14:05
Vecini de cosmar
14:55
Vitezomanii
15:20
Recuperatorii din San Fernando Valley
15:45
Recuperatorii din San Fernando Valley
16:10
Judecatoarea Judy
16:35
Judecatoarea Judy
17:00
Nunta cu buget fix
17:50
Urgente medicale
18:15
Urgente medicale
18:40
Miracolul adoptiei
19:05
Jafuri in Marea Britanie
19:30
Recuperatorii din San Fernando Valley
19:55
Recuperatorii din San Fernando Valley
20:20
In culisele serviciilor de urgenta britanice
21:10
Judecatoarea Judy
21:35
Judecatoarea Judy
22:00
In culisele faradelegii
22:50
Infidelitati
23:40
Recuperatorii din San Fernando Valley
00:05
Recuperatorii din San Fernando Valley
00:30
Investigatii paranormale
01:25
Judecatoarea Judy
01:50
48 de ore
02:40
Infidelitati
03:30
In culisele faradelegii
04:20
Judecatoarea Judy
04:45
Judecatoarea Judy
05:10
Judecatoarea Judy
05:35
Judecatoarea Judy

Bollywood Classics
program TV 20-10-2017

08:00
Galeria de arta
10:50
Sclavia
14:00
Inca o poveste de dragoste
16:30
Minciuna
18:25
Amintirea iubirii
21:00
Victoria
00:10
Flacara Eterna
02:55
Inca o poveste de dragoste
05:25
Amintirea iubirii

Bollywood HD
program TV 20-10-2017

06:55
O poveste de dragoste
10:10
Sosiile
13:00
Sunt umbra ta
13:30
Jyoti
14:00
Amintirea iubirii
16:40
Clipuri
17:00
Varful
20:00
Sunt umbra ta
20:30
Jyoti
21:00
Gippi
22:50
Ce este dragostea
01:35
Amintirea iubirii
04:10
Varful

Bollywood TV Film
program TV 20-10-2017

06:05
Dragoste nebuna
08:40
Boxerul
11:30
Don 2
14:00
Trei
16:55
Separarea
18:35
Anwar
21:00
Lumi diferite
23:30
Cascadorii dragostei
01:50
Trei
04:45
Anwar

Comedy Central Extra
program TV 20-10-2017

06:00
Familia Heck
06:30
Familia Heck
07:00
Mike si Molly
07:30
Mike si Molly
08:00
Dadaca
08:30
Dadaca
09:00
Iubirea bat-o vina
09:30
Iubirea bat-o vina
10:00
Trasnitii din Queens
10:30
Trasnitii din Queens
11:00
Mike si Molly
11:30
Mike si Molly
12:00
Familia Heck
12:30
Familia Heck
13:00
Teoria Big Bang
13:30
Teoria Big Bang
14:00
Doi barbati si jumatate
14:30
Doi barbati si jumatate
15:00
Dadaca
15:30
Dadaca
16:00
Mike si Molly
16:30
Mike si Molly
17:00
Iubirea bat-o vina
17:30
Iubirea bat-o vina
18:00
Trasnitii din Queens
18:30
Trasnitii din Queens
19:00
Familia Heck
19:30
Familia Heck
20:00
Teoria Big Bang
20:30
Teoria Big Bang
21:00
Doi barbati si jumatate
21:30
Doi barbati si jumatate
22:00
Archer
22:30
Archer
23:00
South Park
23:30
South Park
00:00
Archer
00:30
Archer
01:00
Inside Amy Schumer
01:30
Inside Amy Schumer
02:00
South Park
02:30
South Park
03:00
Tosh.0
03:30
Tosh.0
04:30
Inside Amy Schumer
05:00
Comedy Club
05:30
Tosh.0

COOL TV
program TV 20-10-2017

06:00
Floarea din Caraibe
07:00
Televíziós vásárlás
10:00
Medicopter
10:55
Castle
11:50
Spitalul de Urgenta
12:45
Baywatch - Salvamarii
13:40
Medicopter
14:35
Cobra 11 in alerta
15:30
Cobra 11 in alerta
16:30
CSI - Crime si Investigatii
17:25
Autopsia crimei
18:20
Autopsia crimei
19:15
Cu sange rece
20:10
Castle
21:05
In mintea criminalului
22:00
Good Luck Chuck
00:00
Frequency 
01:00
The Following
02:00
Minti criminale
03:00
Minti criminale
05:00
Spitalul de Urgenta

Film +
program TV 20-10-2017

07:00
Televíziós vásárlás
10:15
Asterix si galii
11:40
Razboiul fanilor
13:25
Zona de pericol
15:25
Politist la San Francisco
17:40
Arma mortala 3
19:55
Politai in misiune
22:00
Hansel si Gretel: Vanatorii de vrajitoare
23:45
Conan Barbarul
01:55
Mad Max: Cupola Tunetului
05:50
Asterix si galii

Film Cafe
program TV 20-10-2017

06:00
Teleshop
08:00
Cei mai mari regizori de la Hollywood
08:30
Zoom In 
08:40
Ip Man 3
10:50
Testoasele Ninja 2
12:40
Un detectiv afemeiat
14:40
Joc periculos
16:35
In cautarea leacului
18:35
Karate Kid
21:00
Afaceri de Stat
22:00
Dragostea costa!
00:00
Calea armelor
02:20
Micul santajist
04:15
Furtuna 2

Filmbox
program TV 20-10-2017

06:20
Shirley Temple's Storybook
07:20
Inimi zbuciumate
09:55
Furtuni
11:55
Mamma Gógó
13:50
Fetita
15:55
Gasca Big Foot
17:55
Broken Hill
20:00
Pa, Scufita rosie!
22:00
Transparency
00:00
In spatele zidului
00:15
SPLINTER
01:55
Oamenii viitorului
03:25
Salvarea printesei Lissi
05:50
Bach si Bottine

Filmbox Family
program TV 20-10-2017

07:30
Shirley Temple's Storybook
08:25
Prinde fata
09:50
Lisa si tigrul cu dinti-sabie
11:15
Hochei pentru totdeauna
12:50
Magic
14:20
Calatoriile lui Tommy Tricker
16:05
Indianul
17:25
Pippi sosetica
19:00
Stapanul trenurilor
20:35
Simon si vanatorii de vise
22:00
Comoara Tillamook
23:45
Ca si fiul meu

Filmbox Plus
program TV 20-10-2017

07:15
Barbatii Mariei
08:30
Robotul incredibil
09:50
Zafir
11:05
Murgul
12:50
Bona masculina
14:15
Unchiul Nino
15:50
Sterling: Secretul medalionului pierdut
17:15
Bradul prezidential
18:40
A doua viata
20:15
Munca si Glorie
22:00
Sherlock
23:30
Secretara
01:15
Quid Pro Quo
02:35
Casa intunecata
04:20
O dragoste descoperita

HBO Comedy
program TV 20-10-2017

06:00
Sta sa ploua cu chiftele
07:30
Oameni mari si fara minte
09:15
Neinfrant
11:30
Sora Jackie
11:55
Sora Jackie
12:25
Lupta perfecta
13:15
Mor aici, pe scena!
14:15
Pete si dragonul
15:55
In cautarea lui Nemo 3D
17:35
Mirajul Dansului 3
19:10
Sora Jackie
19:35
Sora Jackie
20:05
Dexter
21:00
Stirile saptamanii cu John Oliver
21:30
Episoade
22:00
Camera 104
22:30
Seriful
23:20
Larry David, inamicul public nr. 1
00:00
Directori adjuncti
00:35
Hostel - Caminul ororilor
02:10
Camera 104
02:45
Larry David, inamicul public nr. 1
03:25
Directori adjuncti
04:55
Marea singuratate

Diva Universal
program TV 20-10-2017

06:00
Lege si ordine
07:00
Lege si ordine
08:00
Fetele Gilmore
09:00
Fetele Gilmore
10:00
Jurnal de bord
12:00
Lege si ordine
13:00
Lege si ordine
14:00
Crimele din Midsomer
15:50
Grease
18:00
Fetele Gilmore
19:00
Fetele Gilmore
20:00
Fetele Gilmore
21:00
Dreamgirls
23:40
Camera de garda
00:40
Camera de garda
01:40
Lege si ordine
02:40
Lege si ordine
03:30
Fetele Gilmore
04:20
Crimele din Midsomer

Universal Channel
program TV 20-10-2017

Minimax
program TV 20-10-2017

06:00
Charlie merge la scoala
06:10
Bob Constructorul
06:22
Yakari
06:35
Robomobilul Poli
06:50
Sherlock Yac
07:05
Ranger Rob
07:20
Nastrusnicele aventuri ale lui Blinky Bill
07:32
Bibi si Tina
08:00
Cu fratii Kratt in salbaticie
08:30
Wendy
09:00
Micul meu ponei: Prietenia este magica
09:30
Zorro - The Chronicles S1
10:00
Geronimo Stilton
10:30
Noile aventuri ale lui Peter Pan
11:00
Popples
11:25
SORICHIT
11:35
SORICHIT
11:50
Povesti din folclorul maghiar
12:00
Transformatorii - Salvatorii
12:25
Transformatorii - Salvatorii
12:50
Povesti din folclorul maghiar
13:00
Cu fratii Kratt in salbaticie " Aventura subacvatica
14:10
Minichef
14:30
Eu si Mia
15:00
Eu si Mia
15:30
Eu si Mia
16:00
Cu fratii Kratt in salbaticie
16:30
Wendy
17:00
Micul meu ponei: Prietenia este magica
17:30
Zorro - The Chronicles S1
18:00
Geronimo Stilton
18:30
Noile aventuri ale lui Peter Pan
19:00
Bibi si Tina
19:30
Eu si Mia
20:00
Barbie in Colinda de Craciun
21:17
Minichef
21:30
Eu si Mia
21:55
Eu si Mia
22:20
Eu si Mia
22:50
Povesti din folclorul maghiar
23:00
Bibi si Tina
23:25
Eu si Mia
23:50
Povesti din folclorul maghiar
00:00
Charlie merge la scoala
00:10
Bob Constructorul
00:22
Yakari
00:35
Robomobilul Poli
00:50
Sherlock Yac
01:05
Ranger Rob
01:20
Nastrusnicele aventuri ale lui Blinky Bill
01:32
Bibi si Tina
02:00
Charlie merge la scoala
02:10
Bob Constructorul
02:22
Yakari
02:35
Robomobilul Poli
02:50
Sherlock Yac
03:05
Ranger Rob
03:20
Nastrusnicele aventuri ale lui Blinky Bill
03:32
Bibi si Tina
04:10
Bob Constructorul
04:22
Yakari
04:35
Robomobilul Poli
04:50
Sherlock Yac
05:05
Ranger Rob
05:20
Nastrusnicele aventuri ale lui Blinky Bill
05:32
Bibi si Tina

Cartoon Network
program TV 20-10-2017

06:05
Uimitoarea lume a lui Gumball
06:15
Uimitoarea lume a lui Gumball
06:25
Uimitoarea lume a lui Gumball
06:35
Uimitoarea lume a lui Gumball
06:45
Uimitoarea lume a lui Gumball
06:55
The Happos Family
07:00
Formidabilele Magisabii
07:10
Formidabilele Magisabii
07:25
OK K.O.! Let's Be Heroes 
07:30
Haideti tineri titani!
07:40
Haideti tineri titani!
07:50
Nexo Knights
08:20
Ben 10
08:30
Ben 10
08:45
Fetitele Powerpuff
08:56
Fetitele Powerpuff
09:15
Sta sa ploua cu chiftele
09:30
Sta sa ploua cu chiftele
09:45
Uimitoarea lume a lui Gumball
09:55
Uimitoarea lume a lui Gumball
10:10
Aventurile fratilor ursi
10:20
Aventurile fratilor ursi
10:40
Clarence
10:50
Clarence
11:10
Sa-nceapa aventura
11:20
Sa-nceapa aventura
11:40
Scooby-Doo si echipa misterelor
12:00
Scooby-Doo si echipa misterelor
12:30
Laboratorul lui Dexter
12:36
Laboratorul lui Dexter
12:43
Laboratorul lui Dexter
12:49
Laboratorul lui Dexter
12:56
Laboratorul lui Dexter
13:02
Laboratorul lui Dexter
13:20
The Happos Family
13:25
Uimitoarea lume a lui Gumball
13:35
Uimitoarea lume a lui Gumball
13:55
Ceasul Yo-kai
14:25
Formidabilele Magisabii
14:35
Formidabilele Magisabii
14:50
Ben 10
15:00
Ben 10
15:20
Haideti tineri titani!
15:30
Haideti tineri titani!
15:50
Haideti tineri titani!
15:58
Haideti tineri titani!
16:15
Fetitele Powerpuff
16:26
Fetitele Powerpuff
16:40
Aventurile fratilor ursi
16:50
Aventurile fratilor ursi
17:10
OK K.O.! Let's Be Heroes 
17:15
Formidabilele Magisabii
17:25
Formidabilele Magisabii
17:35
Formidabilele Magisabii
17:40
Formidabilele Magisabii
17:50
Formidabilele Magisabii
18:10
Uimitoarea lume a lui Gumball
18:20
Uimitoarea lume a lui Gumball
18:40
Sta sa ploua cu chiftele
18:51
Sta sa ploua cu chiftele
19:10
Ben 10
19:21
Ben 10
19:30
Ben 10 
19:40
Clarence
19:50
Clarence
20:05
Haideti tineri titani!
20:14
Haideti tineri titani!
20:30
Unchiul Bunic
20:40
Unchiul Bunic
21:00
Sa-nceapa aventura
21:10
Sa-nceapa aventura
21:30
Un show obisnuit
21:40
Un show obisnuit
22:00
Steven Univers
22:10
Steven Univers
22:25
Angelo e cel mai tare
22:35
Angelo e cel mai tare
22:45
Angelo e cel mai tare
23:05
Cronicile Saolin
23:30
Cronicile Saolin
23:55
Ninjago - Maestrii Spinjitzu
00:15
Ninjago - Maestrii Spinjitzu
00:40
Robotboy
01:05
Robotboy
01:25
Chop Socky Chooks
01:45
Chop Socky Chooks
02:05
Angelo e cel mai tare
02:15
Angelo e cel mai tare
02:30
Angelo e cel mai tare
02:40
Angelo e cel mai tare
02:50
Cronicile Saolin
03:15
Cronicile Saolin
03:40
Ninjago - Maestrii Spinjitzu
04:25
Robotboy
04:45
Robotboy
05:10
Chop Socky Chooks
05:30
Chop Socky Chooks
05:55
Uimitoarea lume a lui Gumball

Boomerang
program TV 20-10-2017

06:00
Patrula junglei in actiune
06:10
Oraselul lenes
06:35
Oraselul lenes
07:00
Tom si Jerry se dau in spectacol
07:10
Tom si Jerry se dau in spectacol
07:25
New Looney Tunes
07:35
Grizzy si lemingii
07:40
Grizzy si lemingii
07:55
Sta sa ploua cu chiftele
08:06
Sta sa ploua cu chiftele
08:25
Mr Bean: The Animated Series 
08:35
Mr Bean: The Animated Series 
08:50
Miss Moon 
09:01
Miss Moon 
09:20
Dorothy si vrajitorul din Oz
09:30
Dorothy si vrajitorul din Oz
09:45
Coconut - micul dragon
09:57
Coconut - micul dragon
10:15
The Happos Family
10:20
Baby Looney Tunes
10:29
Baby Looney Tunes
10:45
Baby Looney Tunes
10:54
Baby Looney Tunes
11:10
Pantera Roz si prietenii
11:17
Pantera Roz si prietenii
11:24
Pantera Roz si prietenii
11:40
The Scooby-Doo/ Dynomutt Hour 
12:05
The Scooby-Doo/ Dynomutt Hour 
12:30
Povesti cu Tom si Jerry
12:36
Povesti cu Tom si Jerry
12:42
Povesti cu Tom si Jerry
12:55
Povesti cu Tom si Jerry
13:01
Povesti cu Tom si Jerry
13:07
Povesti cu Tom si Jerry
13:25
Draculas, vampirul iepuras
13:35
Draculas, vampirul iepuras
13:50
Oddbods
13:58
Oddbods
14:05
Coconut - micul dragon
14:17
Coconut - micul dragon
14:30
The Happos Family
14:35
Grizzy si lemingii
14:40
Grizzy si lemingii
14:46
Grizzy si lemingii
15:05
Grizzy si lemingii
15:11
Grizzy si lemingii
15:18
Grizzy si lemingii
15:35
Robin Hood: Nazbatii in Sherwood
15:46
Robin Hood: Nazbatii in Sherwood
16:05
Inspector Gadget
16:16
Inspector Gadget
16:30
Mr Bean: The Animated Series 
16:40
Mr Bean: The Animated Series 
16:55
Pantera Roz si prietenii
17:02
Pantera Roz si prietenii
17:09
Pantera Roz si prietenii
17:25
New Looney Tunes
17:37
New Looney Tunes
17:55
Draculas, vampirul iepuras
18:05
Draculas, vampirul iepuras
18:20
Fii tare, Scooby-Doo!
18:50
Tom si Jerry se dau in spectacol
18:56
Tom si Jerry se dau in spectacol
19:03
Tom si Jerry se dau in spectacol
19:15
Tom si Jerry se dau in spectacol
19:21
Tom si Jerry se dau in spectacol
19:28
Tom si Jerry se dau in spectacol
19:45
Inspector Gadget
19:56
Inspector Gadget
20:10
Sta sa ploua cu chiftele
20:21
Sta sa ploua cu chiftele
20:35
Dorothy si vrajitorul din Oz
20:45
Dorothy si vrajitorul din Oz
21:00
New Looney Tunes
21:20
Scooby Doo si regele spiridusilor
22:50
Garfield Show
23:00
Garfield Show
23:11
Garfield Show
23:30
Garfield Show
23:41
Garfield Show
00:00
Familia Flinstone
00:30
Familia Flinstone
01:00
Bufnita si prietenii ei
01:06
Bufnita si prietenii ei
01:15
Patrula junglei in actiune
01:25
Patrula junglei in actiune
01:35
Oraselul lenes
02:00
Oraselul lenes
02:25
Garfield Show
02:36
Garfield Show
02:50
Garfield Show
03:01
Garfield Show
03:15
Bufnita si prietenii ei
03:21
Bufnita si prietenii ei
03:28
Bufnita si prietenii ei
03:35
Patrula junglei in actiune
03:45
Patrula junglei in actiune
03:55
Oraselul lenes
04:20
Oraselul lenes
04:45
Garfield Show
04:56
Garfield Show
05:10
Garfield Show
05:21
Garfield Show
05:35
Bufnita si prietenii ei
05:41
Bufnita si prietenii ei
05:50
Patrula junglei in actiune

Disney Channel
program TV 20-10-2017

06:00
Counterfeit Cat 
06:30
Baiatul stridie
06:55
Star Wars: Forces of Destiny 
07:00
Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
07:30
Tabara cu peripetii
08:00
Elena din Avalor
08:30
Gamer's Guide to Pretty Much Everything
08:55
Star Wars: The Freemaker...
09:00
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
09:30
Tangled 
10:00
Penn Zero: Part-Time Hero
10:25
Star Wars: The Freemaker...
10:30
Lab Rats: Bionic Island
11:00
Disney11
11:30
Bizaardvark
12:00
Alex si trupa
12:30
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
13:00
Tangled 
13:30
Stuck In The Middle
14:00
Luna
15:00
Violetta
16:00
Alex si trupa
16:30
Kirby Buckets
17:00
Tangled 
17:30
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
18:00
Luna
19:00
Tabara cu peripetii
19:30
Lab Rats: Bionic Island
20:00
Disney11
20:30
Kirby Buckets
21:00
Tangled 
21:30
Luna
22:30
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
22:55
Star Wars: The Freemaker...
23:00
Evermoor Confidential Chronicles
23:30
Alex si trupa
00:00
Violetta
01:00
Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
01:25
Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
01:50
Evermoor Confidential Chronicles
02:15
Evermoor Confidential Chronicles
02:40
Sabrina: Secretul vrajitoarei adolescente
03:05
Sabrina: Secretul vrajitoarei adolescente
03:30
Lolirock
03:55
Lolirock
04:20
Randy Cunningham Baiatul Ninja
04:45
Randy Cunningham Baiatul Ninja
05:05
Baiatul stridie
05:25
Counterfeit Cat 
05:45
Counterfeit Cat 

Baby TV
program TV 20-10-2017

06:00
Good-Morning Stretch
07:00
Start your day with BabyTV's Friends
07:30
Mice builders and other stories
08:00
Animal Party
08:30
Art, Activity & Music Time
09:00
Magical First Discoveries
09:30
Imagination Playground
10:00
Exploring with BabyHood
10:30
Mice builders and other stories
11:00
Animal Party
11:30
Art, Activity & Music Time
12:00
Magical First Discoveries
12:30
Imagination Playground
13:00
Exploring with BabyHood
13:30
Mice builders and other stories
14:00
Animal Party
14:30
Art, Activity & Music Time
15:00
Magical First Discoveries
15:30
Imagination Playground
16:00
Exploring with BabyHood
16:30
Discovering with Vegibugs
17:00
Play & Learn with Songs & Rhymes
17:30
Guessing Games with Tulli & Friends
18:00
Family Fun Time & Rhymes
18:30
Family Fun Time & Rhymes
19:00
Art, Creativity & Music with BabyTV
19:30
Classical Music & Soothing Stories
20:00
Relax and Unwind
21:00
Sweet dreams
22:00
Dreamy Nights
22:30
Dreamy Nights
23:00
Dreamy Nights
23:30
Dreamy Nights
00:00
Dreamy Nights
00:30
Moon and Stars
01:00
BabyTV's night time melodies
01:30
Sweet dreams
02:00
Good Night hugs
02:30
Dreamy Nights
03:00
Moon and Stars
03:30
Soothing Sounds
04:30
From Night to Day
05:00
Rise & Shine with BabyTV Friends

Disney Junior
program TV 20-10-2017

06:00
Henry Dragomonstru
06:15
Calimero
06:30
Loopdidoo
06:45
Henry Dragomonstru
07:00
Sofia Intai
07:30
Prietenii Catelusi
08:00
Mickey Si Pilotii De Curse
08:30
Doctorita Plusica
09:00
Eroii in pijama
09:30
Miles in spatiu
10:00
Goldie si Ursulet
10:30
Mickey Si Pilotii De Curse
11:00
Eroii in pijama
11:30
Prietenii Mei, Tigru Si Plus
12:00
Prietenii Catelusi
12:30
Sofia Intai
13:00
Jake si piratii din Tara de Nicaieri
13:30
Eroii in pijama
14:00
Prietenii Mei, Tigru Si Plus
14:30
Doctorita Plusica
15:00
Prietenii Catelusi
15:30
Mickey Si Pilotii De Curse
16:00
Sofia Intai
16:30
Doctorita Plusica
17:00
Eroii in pijama
17:25
Prietenii Catelusi
17:55
Sofia Intai
18:25
Mickey Si Pilotii De Curse
18:55
Eroii in pijama
19:25
Garda felina
19:55
Doctorita Plusica
20:25
Doctorita Plusica
20:45
Jake si piratii din Tara de Nicaieri
21:15
Clubul lui Mickey Mouse
21:45
Doctorita Plusica
22:15
Goldie si Ursulet
22:45
Prietenii Catelusi
23:15
Eroii in pijama
23:45
Loopdidoo
00:00
Henry Dragomonstru
00:15
Calimero
00:30
Art Attack
00:55
Henry Dragomonstru
01:05
Loopdidoo
01:20
Henry Dragomonstru
01:35
Calimero
01:50
Henry Dragomonstru
02:05
Art Attack
02:30
Henry Dragomonstru
02:40
Loopdidoo
02:55
Henry Dragomonstru
03:10
Art Attack
03:35
Loopdidoo
03:50
Calimero
04:05
Art Attack
04:30
Henry Dragomonstru
04:45
Henry Dragomonstru
05:00
Art Attack
05:30
Henry Dragomonstru
05:45
Loopdidoo

Duck TV
program TV 20-10-2017

06:02
TVDuck al meu
06:05
Sunete jucause
06:08
Viata la oras
06:10
Universul ne asteapta
06:13
Mimo si Bobo
06:16
Hubbi si prietenii
06:18
Se formeaza!
06:22
Lumea dinozaurilor
06:24
Safari
06:27
Africa
06:32
Aventuri in mare
06:34
Trenul
06:36
Sippi Sappi
06:39
Cactus
06:42
Imparatia animalelor
06:44
Farmecul culorilor
06:47
Raul
06:50
Legume
06:53
Leon-ART
06:59
Cactus
07:03
Mimo si Bobo
07:04
Hop-hop
07:07
Imparatia animalelor
07:10
Dansuri
07:12
Raul
07:15
Autovehicule
07:17
Legume
07:20
Leon-ART
07:22
Circul
07:24
Maini magice
07:27
Partenerii de joaca
07:32
Bebe Didi
07:36
Lajka , cainele spatial
07:39
Piticul
07:42
Dincolo de curcubeu
07:45
Oli - ciclurile naturii
07:48
Gallus, puisorul
07:50
Echipa bebe
07:52
Padurarul
07:55
...iar tu de unde ai venit?
08:02
TVDuck al meu
08:05
Dincolo de curcubeu
08:09
Indi
08:12
Lumea lui Mimo
08:14
Hubby o sa se ocupe
08:17
Risto Gusto
08:20
Zack & Ziggy
08:23
Margo & Felix
08:26
Higher The Better
08:29
Lola and the Numbers
08:34
Oli - ciclurile naturii
08:37
DuckSchool
08:40
Cucu, I'm here!
08:43
Povestile lui Henry
08:45
Sunete din jurul nostru
08:47
Ridica-te!
08:49
Tempo Giusto
08:51
Imagini fascinante
08:55
Imparatia animalelor
08:57
La calatorie!
09:03
Elfii natura
09:05
Maini magice
09:07
Piticul
09:10
Grupurile
09:13
Oli - ciclurile naturii
09:16
...iar tu de unde ai venit?
09:19
Jocuri cu roluri
09:21
Panni si Fanni
09:24
Instrumente muzicale
09:27
Pisicuta si creionul
09:33
Sa construim peisajul!
09:36
Viata dulce
09:39
Fabrica de jucarii
09:43
Tangram
09:46
Puzzle
09:48
Jocurile naturii
09:52
Imagini din puncte
09:57
Lana de poveste
10:05
TVDuck al meu
10:08
La muzeu
10:10
Roata colorata
10:13
Tu cu ce te ocupi?
10:16
Orasul insorit
10:18
Demonstratiile lui Albert
10:21
Miyu si Litto
10:23
Mini melodii
10:25
Puffy si Tubby
10:29
Monica & Rudy
10:34
Ogan
10:39
Campie vesela
10:42
Pixi 2
10:43
ABC - duckBC
10:46
Lumea lui Mimo
10:50
Finn si Fianna
10:53
Monica si Rudy 2
10:56
Regatul fericit
11:02
Elfii natura
11:05
Higher The Better
11:08
Lola and the Numbers
11:11
DuckSchool
11:14
Cucu, I'm here!
11:17
Povestile lui Henry
11:19
Colorati-o pe Clara
11:21
Sunete din jurul nostru
11:23
Tempo Giusto
11:25
Scoala de rata
11:27
Imagini fascinante
11:30
Imparatia animalelor
11:34
Lumea acvatica
11:36
Sunete jucause
11:38
Viata la oras
11:40
Lantul povestilor
11:43
Timpul de joaca
11:45
Mimo si Bobo
11:47
Bebe Didi
11:50
Hubbi si prietenii
11:52
Se formeaza!
11:54
Lumea dinozaurilor
11:56
Safari
12:04
TVDuck al meu
12:07
Jocuri cu roluri
12:09
Jocurile si prietenii mei
12:12
Restaurantul
12:16
Aventurierii spatiului
12:20
Familia Castor
12:23
Gradina zoo
12:25
Noi dimensiuni
12:28
Piticii harnici
12:33
Orasul insorit
12:36
Sport, sport, sport
12:41
MANONANO
12:44
Petrecere pentru micuti
12:48
Noi va ajutam
12:50
Tur in China
12:53
India
12:57
Puffy si Tubby
13:04
Sa urmarim animalele!
13:08
Lumea piticilor
13:11
Indi
13:14
Ogan
13:17
Campie vesela
13:20
Zile sportive intr-un Sat solar
13:23
Lumea lui Mimo
13:27
Hubby o sa se ocupe
13:29
Lumea interconectata
13:34
Pompierii in actiune
13:37
Regatul fericit
13:40
Papusile " echipa de salvare
13:43
Risto Gusto
13:46
Imagini fascinante
13:48
Imparatia animalelor
13:51
La calatorie!
13:53
Lumea acvatica
13:56
Sunete jucause
14:03
TVDuck al meu
14:06
Zack & Ziggy
14:09
Margo & Felix
14:12
Higher The Better
14:16
Lola and the Numbers
14:19
DuckSchool
14:22
Cucu, I'm here!
14:25
Povestile lui Henry
14:27
Colorati-o pe Clara
14:29
Sunete din jurul nostru
14:33
Tempo Giusto
14:35
Toobys
14:37
Scoala de rata
14:39
Imagini fascinante
14:42
Imparatia animalelor
14:44
La calatorie!
14:47
Pomul cunoasterii
14:49
Sunete jucause
14:52
Viata la oras
14:55
Universul ne asteapta
14:57
Mimo si Bobo
15:03
Elfii natura
15:06
Lumea acvatica
15:08
Sunete jucause
15:10
Viata la oras
15:14
Lantul povestilor
15:17
Universul ne asteapta
15:19
Timpul de joaca
15:22
Mimo si Bobo
15:24
Bebe Didi
15:27
Hubbi si prietenii
15:31
Lumea dinozaurilor
15:34
Safari
15:36
Africa
15:38
Aventuri in mare
15:40
Sippi Sappi
15:43
Cactus
15:46
Hop-hop
15:48
Dansuri
15:51
Raul
15:54
Legume
15:56
Dincolo de curcubeu
16:02
TVDuck al meu
16:05
Trenul
16:07
Pompierii
16:10
Sippi Sappi
16:12
Cactus
16:15
Hop-hop
16:17
Imparatia animalelor
16:19
Dansuri
16:21
Raul
16:24
Autovehicule
16:26
Legume
16:29
Calendarul
16:33
Maini magice
16:36
Partenerii de joaca
16:39
Piticul
16:42
Dincolo de curcubeu
16:45
Grupurile
16:47
Oli - ciclurile naturii
16:50
Gallus, puisorul
16:53
Echipa bebe
17:00
Elfii natura
17:02
Jocuri cu roluri
17:05
Familia Castor
17:08
Ding Dang Dong
17:11
Puzzle
17:13
Jocurile naturii
17:16
Tu cu ce te ocupi?
17:19
Sport, sport, sport
17:21
MANONANO
17:25
Tur in China
17:27
Lumea piticilor
17:32
Indi
17:34
Lumea lui Mimo
17:37
Hubby o sa se ocupe
17:40
Risto Gusto
17:43
Zack & Ziggy
17:46
Margo & Felix
17:49
Higher The Better
17:52
Lola and the Numbers
17:54
DuckSchool
18:02
TVDuck al meu
18:05
Hubbi si prietenii
18:07
Se formeaza!
18:09
Lumea dinozaurilor
18:12
Safari
18:14
Africa
18:17
Aventuri in mare
18:19
Trenul
18:22
Sippi Sappi
18:24
Cactus
18:27
Imparatia animalelor
18:32
Farmecul culorilor
18:35
Raul
18:37
Legume
18:39
Leon-ART
18:43
Maini magice
18:45
Piticul
18:48
Grupurile
18:50
Oli - ciclurile naturii
18:53
...iar tu de unde ai venit?
19:00
Elfii natura
19:02
Echipa bebe
19:05
Padurarul
19:08
Gaura soricelului
19:10
...iar tu de unde ai venit?
19:13
Jocuri cu roluri
19:15
Jocurile si prietenii mei
19:18
Restaurantul
19:20
Aventurierii spatiului
19:24
Familia Castor
19:29
Gradina zoo
19:36
Elfii natura
19:38
Higher The Better
19:41
Lola and the Numbers
19:44
Cucu, I'm here!
19:47
Formele sunt ale tale
19:49
Povestile lui Henry
19:51
Sunete din jurul nostru
19:53
Tempo Giusto
19:55
Imagini fascinante
19:58
Imparatia animalelor
20:00
La calatorie!
20:02
Sunete jucause
20:09
Lantul povestilor
20:14
Elfii natura
20:17
Padurarul
20:19
Aventurierii spatiului
20:23
Familia Castor
20:25
Gradina zoo
20:29
Panni si Fanni
20:31
Noi dimensiuni
20:34
Instrumente muzicale
20:37
Pisicuta si creionul
20:43
Sa construim peisajul!
20:45
Ding Dang Dong
20:48
Jocuri pe malul lacului
20:50
Fabrica de jucarii
20:54
Tangram
20:58
Puzzle
21:02
Jocurile naturii
21:04
Lana de poveste
21:13
TVDuck al meu
21:16
Viata la oras
21:19
Lantul povestilor
21:22
Universul ne asteapta
21:25
Timpul de joaca
21:27
Mimo si Bobo
21:30
Bebe Didi
21:33
Hubbi si prietenii
21:35
Se formeaza!
21:38
Lumea dinozaurilor
21:42
Safari
21:44
Africa
21:46
Aventuri in mare
21:49
Trenul
21:51
Baia
21:55
Pompierii
21:57
Sippi Sappi
21:59
Cactus
22:02
Hop-hop
22:04
Imparatia animalelor
22:10
Elfii natura
22:13
Jocuri cu roluri
22:15
Panni si Fanni
22:17
Instrumente muzicale
22:21
Pisicuta si creionul
22:23
Sa construim peisajul!
22:27
Viata dulce
22:29
Fabrica de jucarii
22:33
Tangram
22:37
Puzzle
22:41
Jocurile naturii
22:46
Imagini din puncte
22:48
Lana de poveste
22:53
La muzeu
22:55
Roata colorata
22:58
Tu cu ce te ocupi?
23:00
Orasul insorit
23:03
Demonstratiile lui Albert
23:10
TVDuck al meu
23:13
Cucu, I'm here!
23:15
Povestile lui Henry
23:17
Sunete din jurul nostru
23:19
Ridica-te!
23:21
Tempo Giusto
23:23
Imagini fascinante
23:26
Imparatia animalelor
23:28
La calatorie!
23:31
Lumea acvatica
23:33
Sunete jucause
23:36
Viata la oras
23:41
Lantul povestilor
23:44
Universul ne asteapta
23:46
Timpul de joaca
23:48
Mimo si Bobo
23:50
Bebe Didi
23:53
Hubbi si prietenii
23:55
Lumea dinozaurilor
23:57
Safari
23:59
Africa
00:02
Aventuri in mare
00:04
Sippi Sappi
00:10
Cactus
00:13
Hop-hop
00:15
Dansuri
00:17
Raul
00:20
Legume
00:22
Dincolo de curcubeu
00:25
Jocuri cu roluri
00:27
Familia Castor
00:30
Ding Dang Dong
00:33
Jocurile naturii
00:37
Tu cu ce te ocupi?
00:39
Sport, sport, sport
00:42
MANONANO
00:45
Tur in China
00:48
Lumea piticilor
00:51
Indi
00:53
Lumea lui Mimo
00:57
Hubby o sa se ocupe
00:59
Risto Gusto
01:02
Elfii natura
01:05
Parada culorilor
01:07
Piticii harnici
01:10
Roata colorata
01:13
Petrecere pentru micuti
01:15
Noi va ajutam
01:18
Tur in China
01:21
Miyu si Litto
01:24
India
01:27
Puffy si Tubby
01:32
Sa urmarim animalele!
01:34
Monica & Rudy
01:37
Campie vesela
01:40
Zile sportive intr-un Sat solar
01:43
ABC - duckBC
01:46
Lumea lui Mimo
01:50
Papusile " echipa de salvare
01:52
Zack & Ziggy
01:55
Margo & Felix
02:03
TVDuck al meu
02:06
Dansuri
02:09
Raul
02:11
Autovehicule
02:14
Legume
02:16
Leon-ART
02:18
Circul
02:21
Maini magice
02:24
Partenerii de joaca
02:27
Lajka , cainele spatial
02:30
Piticul
02:34
Dincolo de curcubeu
02:37
Oli - ciclurile naturii
02:40
Gallus, puisorul
02:43
Echipa bebe
02:45
Padurarul
02:47
...iar tu de unde ai venit?
02:50
Jocuri cu roluri
02:52
Jocurile si prietenii mei
02:55
Restaurantul
03:03
Elfii natura
03:06
Miyu si Litto
03:08
Mini melodii
03:10
Puffy si Tubby
03:14
Monica & Rudy
03:17
Ogan
03:21
Campie vesela
03:24
Pixi 2
03:25
ABC - duckBC
03:28
Lumea lui Mimo
03:34
Finn si Fianna
03:37
Monica si Rudy 2
03:40
Regatul fericit
03:43
Zack & Ziggy
03:46
Margo & Felix
03:49
Higher The Better
03:52
Lola and the Numbers
03:55
DuckSchool
04:03
TVDuck al meu
04:06
Margo & Felix
04:09
Higher The Better
04:12
Lola and the Numbers
04:14
DuckSchool
04:17
Cucu, I'm here!
04:19
Povestile lui Henry
04:21
Sunete din jurul nostru
04:23
Ridica-te!
04:25
Tempo Giusto
04:27
Imagini fascinante
04:29
Imparatia animalelor
04:34
La calatorie!
04:37
Lumea acvatica
04:39
Sunete jucause
04:42
Viata la oras
04:46
Lantul povestilor
04:50
Universul ne asteapta
04:52
Timpul de joaca
04:54
Mimo si Bobo
05:00
Elfii natura
05:02
Higher The Better
05:05
Lola and the Numbers
05:07
DuckSchool
05:10
Cucu, I'm here!
05:12
Povestile lui Henry
05:14
Colorati-o pe Clara
05:16
Sunete din jurul nostru
05:18
Tempo Giusto
05:20
Scoala de rata
05:22
Imagini fascinante
05:25
Imparatia animalelor
05:30
Lumea acvatica
05:32
Sunete jucause
05:35
Viata la oras
05:38
Lantul povestilor
05:40
Timpul de joaca
05:43
Mimo si Bobo
05:45
Bebe Didi
05:47
Hubbi si prietenii
05:49
Se formeaza!
05:52
Lumea dinozaurilor
05:54
Safari

JimJam
program TV 20-10-2017

06:10
Eroii orasului
06:24
Eroii orasului
06:38
Micul meu ponei: Prietenia este magica
07:00
Pingu
07:05
Barney si prietenii sai
07:30
Barney si prietenii sai
07:55
Pingu
08:00
Bravo Huckle
08:25
Conni
08:37
Conni
08:49
Noksu
08:55
Dot.
09:07
Dot.
09:19
Murdarel in Okido
09:30
Murdarel in Okido
09:41
Gombi si insula inverzita
09:54
Gombi si insula inverzita
10:07
Eroii orasului
10:18
Eroii orasului
10:29
Joe si Jack
10:37
Micul meu ponei: Prietenia este magica
11:00
Ham Ham, Piu si Dave
11:11
Gradina zoologica a lui Suzy
11:13
Gradina zoologica a lui Suzy
11:15
Chirp
11:26
Chirp
11:37
Noksu
11:42
Noksu
11:47
Noksu
11:52
Agi Bagi
12:03
Pingu
12:08
Barney si prietenii sai
12:33
Barney si prietenii sai
12:58
Pingu
13:03
Angelina Balerina
13:16
Angelina Balerina
13:29
Kipper
13:39
Bob Constructorul
13:49
Bob Constructorul
13:59
Joe si Jack
14:07
Jarmies
14:20
Jarmies
14:33
Kit si Kate
14:38
Yaya si Zouk
14:43
Yaya si Zouk
14:48
Ghici cat de mult te iubesc
15:00
Forme
15:07
Forme
15:14
Care e, de fapt, ideea ?
15:20
Care e, de fapt, ideea ?
15:26
Tunivers
15:28
Tunivers
15:30
Doodleboo
15:35
Doodleboo
15:40
Acum stiti
15:47
Prietenii mei, animalele
16:00
Angelina Balerina
16:13
Angelina Balerina
16:26
Joaca cu plastilina
16:30
Kipper
16:40
Bob Constructorul
16:50
Bob Constructorul
17:00
Bravo Huckle
17:25
Conni
17:37
Conni
17:49
Noksu
17:55
Dot.
18:07
Dot.
18:19
Murdarel in Okido
18:30
Murdarel in Okido
18:41
Gombi si insula inverzita
18:54
Gombi si insula inverzita
19:07
Eroii orasului
19:18
Eroii orasului
19:29
Joe si Jack
19:37
Micul meu ponei: Prietenia este magica
20:00
Jarmies
20:13
Jarmies
20:26
Tunivers
20:28
Tunivers
20:30
Kit si Kate
20:35
Yaya si Zouk
20:40
Yaya si Zouk
20:45
Ghici cat de mult te iubesc
20:57
Gradina zoologica a lui Suzy
21:00
Bravo Huckle
21:25
Conni
21:37
Conni
21:49
Noksu
21:55
Dot.
22:07
Dot.
22:19
Murdarel in Okido
22:30
Murdarel in Okido
22:41
Gombi si insula inverzita
22:54
Gombi si insula inverzita
23:07
Eroii orasului
23:18
Eroii orasului
23:29
Joe si Jack
23:37
Micul meu ponei: Prietenia este magica
00:00
Pingu
00:05
Barney si prietenii sai
00:30
Barney si prietenii sai
00:55
Pingu
01:00
Angelina Balerina
01:13
Angelina Balerina
01:26
Kipper
01:36
Kipper
01:46
Bob Constructorul
01:56
Joaca cu plastilina
02:00
Forme
02:07
Forme
02:14
Care e, de fapt, ideea ?
02:22
Care e, de fapt, ideea ?
02:30
Doodleboo
02:35
Doodleboo
02:40
Acum stiti
02:47
Prietenii mei, animalele
03:00
Ham Ham, Piu si Dave
03:11
Gradina zoologica a lui Suzy
03:13
Gradina zoologica a lui Suzy
03:15
Chirp
03:26
Chirp
03:37
Noksu
03:42
Noksu
03:47
Noksu
03:52
Agi Bagi
04:03
Bravo Huckle
04:28
Chirp
04:39
Chirp
04:50
Noksu
04:55
Dot.
05:06
Dot.
05:17
Murdarel in Okido
05:30
Murdarel in Okido
05:42
Gombi si insula inverzita
05:56
Gombi si insula inverzita

Nickelodeon
program TV 20-10-2017

06:10
Familia Thunderman
06:30
Vrajitoare de liceu
06:50
Harvey Cioculet
07:00
Dora descopera lumea
07:20
Shimmer si Shine
07:45
Nella, Printesa Cavaler
07:55
Patrula catelusilor
08:10
Patrula catelusilor
08:20
Blaze si masinile uriase
08:50
ALVINNN!!! si veveritele
09:00
ALVINNN!!! si veveritele
09:15
SpongeBob Pantaloni Patrati
09:40
SpongeBob Pantaloni Patrati
10:05
SpongeBob Pantaloni Patrati
10:35
Bestia Bunsen 
10:55
Testoasele Ninja Adolescente
11:20
Testoasele Ninja Adolescente
11:50
Ciudatii mei parinti
12:15
Ciudatii mei parinti
12:45
SpongeBob Pantaloni Patrati
13:10
SpongeBob Pantaloni Patrati
13:30
SpongeBob Pantaloni Patrati
13:55
Familia Thunderman
14:20
Familia Thunderman
14:45
Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
15:15
Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
15:40
Jocurile succesului
16:00
Jocurile succesului
16:20
Vrajitoare de liceu
16:45
SpongeBob Pantaloni Patrati
17:10
SpongeBob Pantaloni Patrati
17:25
Bestia Bunsen 
17:55
Ciudatii mei parinti
18:20
Henry Pericol
18:45
Familia Thunderman
19:15
Jocurile succesului
19:40
SpongeBob Pantaloni Patrati
19:55
SpongeBob Pantaloni Patrati
20:10
ALVINNN!!! si veveritele
20:20
ALVINNN!!! si veveritele
20:35
Harvey Cioculet
21:00
Harvey Cioculet
21:10
Ciudatii mei parinti
21:25
Ciudatii mei parinti
21:50
Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
22:20
Vrajitoare de liceu
22:45
SpongeBob Pantaloni Patrati
23:10
SpongeBob Pantaloni Patrati
23:40
Testoasele Ninja Adolescente
00:00
Testoasele Ninja Adolescente
00:25
Ciudatii mei parinti
00:50
Ciudatii mei parinti
01:15
Henry Pericol
01:45
Henry Pericol
02:05
Familia Thunderman
02:30
Familia Thunderman
02:50
Testoasele Ninja Adolescente
03:10
Testoasele Ninja Adolescente
03:35
SpongeBob Pantaloni Patrati
03:55
SpongeBob Pantaloni Patrati
04:20
Ciudatii mei parinti
04:40
Ciudatii mei parinti
05:00
Henry Pericol
05:25
Henry Pericol
05:45
Familia Thunderman

Kiss TV
program TV 20-10-2017

06:00
Rise & Kiss
10:00
Kiss alert
13:00
Kiss after school
16:00
Hits for hours
19:00
Kiss alert
21:00
Kiss Cinema
02:00
Kiss by night

MTV Romania
program TV 20-10-2017

06:00
Wake up call
07:00
MTV Morning Mood
10:00
Big Fat Hits
11:00
Autumn mixtape
12:00
Music Rulz
14:00
ULTRA HITS
15:00
Music Rulz
19:00
Music 4 Homework
20:00
MTV Flashback
21:00
Autumn mixtape
22:00
Love Rulz
23:00
Music Rulz

VH1
program TV 20-10-2017

07:00
Rise and Shine with VH1
09:00
Hits Don't Lie
11:00
This Week's VH1 Top 10
12:00
Guess The Year
13:00
Hits Of 2015 Vs Hits Of 2016: ...
18:00
Get The Party Started!
21:00
Weekend Warm Up!
01:00
VH1 Shuffle

Etno TV
program TV 20-10-2017

06:30
Sanatate inainte de toate
08:00
Teleshopping
08:15
Cantece pentru cei dragi
08:30
Teleshopping
08:59
Minutul Romanesc
09:00
Matinali si populari
12:00
Teleshopping
12:15
Cantece pentru cei dragi
12:30
Teleshopping
12:40
Cantece pentru cei dragi
12:51
Minutul Romanesc
13:00
Cantece pentru cei dragi
13:05
Teleshopping
13:20
Cantece pentru cei dragi
13:30
Teleshopping
13:40
Cantece pentru cei dragi
13:54
Minutul Romanesc
13:55
Teleshopping
14:10
Cantece pentru cei dragi
14:20
Teleshopping
14:40
Cantece pentru cei dragi
14:45
Teleshopping
15:00
Cantece pentru cei dragi
15:15
Teleshopping
15:30
Cantece pentru cei dragi
15:40
Teleshopping
16:00
Cantece pentru cei dragi
16:15
Teleshopping
16:25
Cantece pentru cei dragi
16:30
Sanatate inainte de toate
18:00
Minutul Romanesc
18:01
Cantece pentru cei dragi
19:00
Vatra cantecelor noastre
20:30
Seara buna, dragi romani
22:30
Cantece pentru cei dragi
23:00
Matinali si populari
02:00
Seara buna, dragi romani
04:30
Cantece pentru cei dragi
05:00
Vatra cantecelor noastre

Mezzo TV
program TV 20-10-2017

06:05
InterMezzo
09:30
GILBERTO GIL ACOUSTIC at Nancy Jazz Pulsations
10:20
Fats Domino and Jimmy Smith at the Festival de Jazz d'Antibes 1962 - Jazz Archive
10:50
Richard Galliano 'The Seasons' - Nancy Jazz Pulsations
12:10
InterMezzo
13:30
The Belcea String Quartet plays Beethoven in Vienna: Quartets Nos.1, 11 & 16
14:50
The Belcea String Quartet plays Beethoven in Vienna: Quartets Nos.10, 3 & 12
16:30
InterMezzo
17:30
Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
19:30
Mata Hari by Ted Brandsen - Making of
20:00
InterMezzo
21:30
Music at the Auditorium du Louvre : Stephen Waarts et Chang-Yong Shin
22:30
Music at the Auditorium du Louvre: Richard O'Neill and Peter Azimov
23:20
Music at the Auditorium du Louvre: Kerson Leong and Wonny Song
00:30
John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival 1966
01:10
Shai Maestro 'The Stone Skipper'
02:05
Elephant 9 at Tokyo Jazz Festival
02:55
'Around Nina' at Jazz a la Villette
04:30
Sanam Marvi - Les Orientales
04:55
Kamilya Jubran and Sarah Murcia at Au Fil Des Voix Festival
05:55
InterMezzo

MTV Hits
program TV 20-10-2017

06:00
Wake Up With Hits!
09:00
Big Fat Hits
11:00
Nothing But Hits
13:00
New Music Fridays
14:00
Big Fat Hits
17:00
New Music Fridays
18:00
MTV's Party Hits!
00:00
Non-Stop Hits

VH1 Classic
program TV 20-10-2017

07:00
Wake Me Up Before You Go Go
09:00
Nothing But Classics
11:00
Guess The Year
12:00
We Are The 80S
14:00
30 Years Since...
15:00
Smells Like The 90S
17:00
90s Vs 00s
18:00
Flashback Fridays
22:00
Welcome To The Weekend!
00:00
The Rock Show
01:00
All Night Long!

MTV Dance
program TV 20-10-2017

06:00
AM Rush
09:00
The 10 Biggest Tracks Right Now!
09:40
DJ Duel
11:00
Big Tunes!
13:00
New Music Fridays
14:00
Club Bangers!
16:00
Dance Classics!
17:00
New Music Fridays
18:00
Weekend Warm Up!
00:00
Club MTV!

Favorit TV
program TV 20-10-2017

06:00
Distreaza-te romane!
09:00
Teleshopping
09:15
Favoritii sunteti voi
10:45
Teleshopping
11:00
Favoritii sunteti voi
12:30
Teleshopping
13:00
Favoritii sunteti voi
14:30
Teleshopping
15:00
Favoritii sunteti voi
16:00
Teleshopping
16:30
Favoritii sunteti voi
18:00
Ceasuri de folclor
21:00
Favoritii sunteti voi
00:00
Spectacol radio: Draga mi-i veselia
02:00
Distreaza-te romane!
05:00
Best of

Fashion TV
program TV 20-10-2017

06:00
Bikini
06:30
Bikini
06:55
F-parties
07:00
Dessous
07:30
Dessous
07:55
Fashion Weeks
08:00
Photographers
08:25
F-people
08:30
Photographers
08:55
Fashion Weeks
09:00
Ftv fresh
09:25
F-people
09:30
Ftv top 20
09:55
Fashion Weeks
10:00
Top Models
10:25
F-people
10:30
Top Models
10:55
Fashion Weeks
11:00
Designers
11:25
F-people
11:30
Make-up
11:55
Fashion Weeks
12:00
Candice swanepoel special
12:25
F-people
12:30
Candice swanepoel special
12:55
Fashion Weeks
13:00
Bikini
13:25
F-people
13:30
Bikini
13:55
Fashion Weeks
14:00
Fashion flix
14:25
F-people
14:30
Fashion flix
14:55
Fashion Weeks
15:00
Photographers
15:25
F-people
15:30
Photographers
15:55
Fashion Weeks
16:00
Bridal
16:25
F-people
16:30
Designers
16:55
Fashion Weeks
17:00
Fashion flix
17:25
F-people
17:30
Fashion flix
17:55
Fashion Weeks
18:00
Photographers
18:25
F-people
18:30
Photographers
18:55
Fashion Weeks
19:00
Top Models
19:25
F-people
19:30
Top Models
19:55
Fashion Weeks
20:00
Fashion flix
20:25
F-people
20:30
Fashion flix
20:55
Fashion Weeks
21:00
Model Talks
21:25
F-people
21:30
Make-up
21:55
Fashion Weeks
22:00
Candice swanepoel special
22:25
F-people
22:30
Candice swanepoel special
22:55
Fashion Weeks
23:00
Ftv fresh
23:25
F-people
23:30
Ftv top 20
23:55
Fashion Weeks
00:00
Bikini
00:30
Bikini
00:55
F-parties
01:00
Dessous
01:30
Dessous
01:55
F-parties
02:00
Midnite secrets
02:30
Midnite secrets
02:55
F-parties
03:00
Midnite secrets
03:30
Midnite secrets
03:55
F-parties
04:30
Dessous
04:55
F-parties
05:00
Bikini
05:30
Bikini
05:55
F-parties

Balkanica TV
program TV 20-10-2017

06:00
Tick-tack
10:00
Hit Mix
14:00
Standard SLO
14:30
Music arena
16:00
TV Shop
16:15
Hit Mix
17:00
Standard SRB
17:30
Hit Mix
20:00
Balkan Party
00:00
Where is the party

ZU TV
program TV 20-10-2017

06:00
ZUnrise
08:00
ZU Trends
08:02
HOT TODAY #BreakingNewSongs
08:30
ZUnrise
12:00
MIEZU’
13:00
ZU Muzic Mix
14:00
HOT TODAY #BreakingNewSongs
14:30
ZU Music Mix
16:00
ZU Trends
16:02
ZU Muzic Mix
21:00
HOT TODAY #BreakingNewSongs
21:30
ZU Music Mix
00:00
ZU Trends
00:02
MIEZU’
01:00
ZU Muzic Mix

Mooz Dance
program TV 20-10-2017

08:00
Wake Up & Mooz
10:00
Mooz & Dance
16:00
Moves @ Mooz
20:00
Mooz To The Club
00:00
Moozmania

Mooz HD
program TV 20-10-2017

07:00
Mooz Matinee
10:00
Mooz my day
16:00
Moozmix
20:00
World of Mooz
00:00
Weekend Moozmix

Mooz Hits
program TV 20-10-2017

07:00
Mooz Matinee
10:00
Mooz my day
16:00
Moozmix
20:00
World of Mooz
00:00
Weekend Moozmix

Mooz RO
program TV 20-10-2017

07:00
Moozik de prima ora
10:00
Mooz 1016
13:00
Mooz 1016
16:00
Moozik 4x4
20:00
Play: Mooz Ro
00:00
weekendPLAY: MOOZ RO

MTV Rocks
program TV 20-10-2017

06:00
AM Mayhem
09:00
Biggest! Hottest! Loudest!
11:00
Super Massive Rock Stars!
13:00
The 10 Biggest Tracks Right Now!
13:40
2017 Festival Fever!
15:00
Biggest! Hottest! Loudest!
17:00
Rocks Rated!
18:00
Rock Solid Playlist
19:00
The 10 Biggest Tracks Right Now!
19:40
2017 Festival Fever!
21:00
Biggest! Hottest! Loudest!
22:00
Headbangers Ball!
23:00
Living For The Weekend!
01:00
All Night Session

Music Channel
program TV 20-10-2017

06:00
Morning Mix
07:00
Pastila Pro Fm
07:05
Morning Mix
09:00
3> Play
09:15
Morning Mix
10:00
Today's Hitlist
10:45
Hot+Hits
11:00
11 Vids. We're loving right now
11:45
Hot+Hits
12:00
Versus
12:30
Hot + Hits
13:00
Hitlist Romania this week's top 20
14:30
Hot+Hits
15:00
Pastila Pro Fm
15:05
Hot + Hits
16:30
Versus
17:00
Get Fresh!
17:30
Social Media Chart
18:00
Today's Hot Girls
19:00
Pastila Pro Fm
19:05
Beats and massive R'N'B Hits
20:00
Hot + Hits
20:30
3> Play
20:45
Hot + Hits
21:00
Nothing but 2000's H!TS
22:00
Dj. Andi In The Mix
23:00
Club Zone
00:00
Uncensored!
01:00
Don't stop the party! Weekend night music mix marathon!

Taraf TV
program TV 20-10-2017

08:30
Videodedicatii
10:00
Teleshopping
11:30
Videodedicatii
14:30
Teleshopping
16:00
Videodedicatii
20:00
Videodedicatii
23:30
Show de show
00:00
Videodedicatii
01:00
Videodedicatii

U TV
program TV 20-10-2017

07:00
Alarm Clock
10:00
Music Brunch
14:00
Everything is awesome!
17:00
All about Music
01:00
DND My Night
03:00
DND My Night

BBC Entertainment
program TV 20-10-2017

Bloomberg TV
program TV 20-10-2017

06:00
Asia Edge
07:00
Best of Bloomberg Markets: Middle East
08:00
Countdown
09:30
On The Move
11:00
The Pulse
12:00
Bloomberg Surveillance
14:00
Bloomberg
17:00
Bloomberg Markets
18:00
Bloomberg Markets: European Close
19:00
Bloomberg Markets
21:00
Bloomberg Markets
21:30
Brilliant Ideas
22:00
Bloomberg Markets
23:00
What'd You Miss?
00:00
Charlie Rose
01:00
Best of Bloomberg West
02:00
Charlie Rose
03:00
With All Due Respect
04:30
Hello World: Iceland
05:00
Charlie Rose

DISCOVERY Investigation
program TV 20-10-2017

DISCOVERY World
program TV 20-10-2017

Crime Investigation Network
program TV 20-10-2017

06:00
Povestile crimelor
07:00
Povestile crimelor
08:00
Lumea criminalilor
08:30
Lumea criminalilor
09:00
Vanatorul de criminali
10:00
Sotii ucigase
11:00
Sotii ucigase
12:00
Sotii ucigase
13:00
Sotii ucigase
14:00
Lumea criminalilor
14:30
Lumea criminalilor
15:00
Povestile crimelor
16:00
Primele 48 de ore
17:00
Primele 48 de ore
18:00
Crime care au socat Australia
19:00
Lumea criminalilor
19:30
Lumea criminalilor
20:00
Vanatorul de criminali
21:00
Povestile crimelor
22:00
Monstrul din familia mea
23:00
50 de cai sa-ti omori jumatatea
23:30
Lumea criminalilor
00:00
Politia in direct
00:30
Politia in direct
01:00
Lumea criminalilor
01:30
Lumea criminalilor
02:00
Monstrul din familia mea
03:00
50 de cai sa-ti omori jumatatea
03:30
Lumea criminalilor
04:30
Politia in direct
05:00
Lumea criminalilor
05:30
Lumea criminalilor

Deutsche Welle
program TV 20-10-2017

06:00
DW News
06:02
Business " News
06:15
Europe in Concert " Top Acts Live
07:00
DW News
07:02
The Day " News in Review
07:30
Quadriga " International Debate from Berlin
08:00
DW News
08:02
Business " News
08:15
Documentaries
09:00
DW News
10:00
DW News
10:30
Kick off! Life " More than Football
11:00
DW News
11:30
Quadriga " International Debate from Berlin
12:00
DW News
12:15
Documentaries
13:00
DW News
13:30
Euromaxx " Lifestyle Europe
14:00
DW News
14:15
Business " News
14:30
Kick off! Life " More than Football
15:00
DW News
15:30
Quadriga " International Debate from Berlin
16:00
DW News
16:15
Business " News
16:30
Euromaxx " Lifestyle Europe
17:00
DW News
18:00
DW News
18:15
Documentaries
19:00
DW News
19:30
Kick off! Life " More than Football
20:00
DW News
20:15
Business " News
20:30
Focus on Europe " Spotlight on People
21:00
DW News
22:00
DW News
22:15
Europe in Concert " Top Acts Live
23:00
DW News
23:30
The Day " News in Review
00:00
DW News
00:15
Shift " Living in the Digital Age
00:30
Focus on Europe " Spotlight on People
01:00
DW News
01:02
The Day " News in Review
01:30
Euromaxx " Lifestyle Europe
02:00
DW News
02:02
Business " News
02:15
Treasures of the World " Heritage of Mankind
02:30
PopXport " The German Music Magazine
03:00
DW News
03:02
The Day " News in Review
03:30
Euromaxx " Lifestyle Europe
04:02
Business " News
04:15
Europe in Concert " Top Acts Live
05:00
DW News
05:02
The Day " News in Review
05:30
Documentaries

E Entertainment
program TV 20-10-2017

06:00
EJ NYC
07:00
EJ NYC
08:00
E! News
08:15
Celebrity Style Story
08:45
E! News
09:00
Botched
10:00
Botched
11:00
Botched
12:00
Life Of Kylie
12:30
Life Of Kylie
13:00
Life Of Kylie
13:30
Life Of Kylie
14:00
E! News
14:15
Celebrity Style Story
14:45
E! News
15:00
Keeping Up with the Kardashians
16:00
Keeping Up with the Kardashians
17:00
Botched
18:00
Botched
19:00
Botched
20:00
WAGs Miami
21:00
WAGs Miami
22:00
What Happens At The Abbey
23:00
E! News
23:15
WAGs Miami
00:15
E! News
00:30
Celebrity Style Story
01:00
E! News
02:00
Keeping Up with the Kardashians
03:00
Keeping Up with the Kardashians
05:00
Celebrity Style Story
05:30
Celebrity Style Story

Fine Living
program TV 20-10-2017

06:00
Vanatorii de case prin lume
06:30
Vanatorii de case prin lume
07:00
Vanatorii de case prin lume
07:30
Vanatorii de case prin lume
08:00
Acasa cu Giada
08:30
Acasa cu Giada
09:00
Savuros si sanatos
09:30
Savuros si sanatos
10:00
Veri la apel
10:30
Veri la apel
11:00
Comori din piata de vechituri
11:30
Comori din piata de vechituri
12:00
Case mici, viata de lux
12:30
Case mici, viata de lux
13:00
Vanatorii de case prin lume
13:30
Vanatorii de case prin lume
14:00
Vanatoare de chilipiruri pe malul marii
14:30
Vanatoare de chilipiruri pe malul marii
15:00
In cautarea unei insule
15:30
In cautarea unei insule
16:00
Renovari surpriza
17:00
Amenajari de gradini
17:30
Amenajari de gradini
18:00
Retetele lui Daphne
18:30
Retetele lui Daphne
19:00
Vanatoare de chilipiruri pe malul marii
19:30
Vanatoare de chilipiruri pe malul marii
20:00
Specialistii curtilor
20:30
Specialistii curtilor
21:00
Vanatorii de case prin lume
21:30
Vanatorii de case prin lume
22:00
Giada in Italia
22:30
Giada in Italia
23:00
Viata pe insula
23:30
Viata pe insula
00:00
In cautarea unei insule
00:30
In cautarea unei insule
01:00
Case mici, viata de lux
01:30
Case mici, viata de lux
02:00
Giada in Italia
02:30
Giada in Italia
03:00
Viata pe insula
03:30
Viata pe insula
04:30
O casa in Hawaii
05:00
Case extreme

Megamax
program TV 20-10-2017

06:00
Cronica lui Matt Hatter
06:30
Ghost Rockers
06:45
Ghost Rockers
07:00
Tocilari si monstri
07:12
Tocilari si monstri
07:24
Tocilari si monstri
07:36
Marmotele Kung Fu
07:48
Marmotele Kung Fu
08:00
Alegerea lui Chuck
08:25
Animale aproape goale
08:50
Oaza lui Oscar
09:00
Scoala de dans
09:25
Scoala de dans
09:50
Liceul Degrassi
10:15
Liceul Degrassi
10:40
Maggie si Bianca in lumea modei
11:10
The Avatars
11:40
Ghost Rockers
12:00
Zip Zip
12:12
Zip Zip
12:24
Zip Zip
12:36
Zip Zip
12:48
Zip Zip
13:00
Tocilari si monstri
13:12
Tocilari si monstri
13:24
Tocilari si monstri
13:36
Marmotele Kung Fu
13:48
Marmotele Kung Fu
14:00
Alegerea lui Chuck
14:25
Animale aproape goale
14:50
Oaza lui Oscar
15:00
Bernard
15:30
Super 4
15:43
Super 4
15:56
Liceul Dealului Ciudat
16:20
Invizimalii
16:45
Sub 'looped-a' timpului
17:10
Cronica lui Matt Hatter
17:35
Simon's Cat
18:00
Tocilari si monstri
18:12
Tocilari si monstri
18:24
Tocilari si monstri
18:36
Marmotele Kung Fu
18:48
Marmotele Kung Fu
19:00
Alegerea lui Chuck
19:25
Animale aproape goale
19:50
Oaza lui Oscar
20:00
scoala apei albastre
20:30
Maggie si Bianca in lumea modei
20:55
Scoala de dans
21:20
Scoala de dans
21:45
The Avatars
22:10
Ghost Rockers
22:30
Liceul Degrassi
22:55
Liceul Degrassi
23:20
Fata si baiatul
23:45
Pac-Man si aventurile spectrale
00:10
LEGO Legendele din Chima
00:35
Lego: fabrica de eroi
01:00
Liceul Dealului Ciudat
01:30
Zip Zip
01:45
Zip Zip
02:00
Cronica lui Matt Hatter
02:30
Ghost Rockers
02:45
Ghost Rockers
03:00
Liceul Dealului Ciudat
03:30
Zip Zip
03:45
Zip Zip
04:30
Ghost Rockers
04:45
Ghost Rockers
05:00
Liceul Dealului Ciudat
05:30
Zip Zip
05:45
Zip Zip

Nat Geo Wild
program TV 20-10-2017

06:00
Monster Fish
07:00
Insecte incredibile
08:00
Cand rechinii ataca
09:00
Ciudatii pamantului
10:00
Cand rechinii ataca
11:00
Insecte incredibile
12:00
Colti incredibili
13:00
Gangsterii sacali
14:00
Vulturii
15:00
Feerie de iarna
16:00
Pitoniada
17:00
Regina elefant
18:00
Animale feroce
19:00
Regatul secret din Borneo
20:00
Canada salbatica
21:00
Canada salbatica
22:00
Regatul secret din Borneo
23:00
Cand rechinii ataca
00:00
Canada salbatica
01:00
Canada salbatica
02:00
Gangsterii sacali
03:00
Vulturii
05:00
Pitoniada

Outdoor Channel
program TV 20-10-2017

06:20
Total Outdoorsmen Challenge
07:00
American Rifleman
07:25
American Rifleman
07:50
American Rifleman
08:15
Total Outdoorsmen Challenge
08:40
Total Outdoorsmen Challenge
09:05
Total Outdoorsmen Challenge
09:30
American Rifleman
09:55
American Rifleman
10:20
American Rifleman
10:45
Field & Stream's The Gun Nuts
11:10
Field & Stream's The Gun Nuts
11:35
Field & Stream's The Gun Nuts
12:00
The Gunfather
12:25
The Gunfather
12:50
The Gunfather
13:15
Gun Stories
13:40
Gun Stories
14:05
Gun Stories
14:30
Field & Stream's The Gun Nuts
14:55
Field & Stream's The Gun Nuts
15:20
Field & Stream's The Gun Nuts
15:45
The Gunfather
16:10
The Gunfather
16:35
The Gunfather
17:00
Gun Stories
17:25
Gun Stories
17:50
Gun Stories
18:15
Field & Stream's The Gun Nuts
18:40
Field & Stream's The Gun Nuts
19:05
Field & Stream's The Gun Nuts
19:30
The Gunfather
19:55
The Gunfather
20:20
The Gunfather
20:45
Gun Stories
21:10
Gun Stories
21:35
Gun Stories
22:00
American Rifleman
22:25
American Rifleman
22:50
American Rifleman
23:15
Total Outdoorsmen Challenge
23:40
Total Outdoorsmen Challenge
00:05
Total Outdoorsmen Challenge
00:30
Field & Stream's The Gun Nuts
00:55
Field & Stream's The Gun Nuts
01:20
Field & Stream's The Gun Nuts
01:45
The Gunfather
02:10
The Gunfather
02:35
The Gunfather
03:00
Gun Stories
03:25
Gun Stories
03:50
Gun Stories
04:15
Field & Stream's The Gun Nuts
04:40
Field & Stream's The Gun Nuts
05:05
Field & Stream's The Gun Nuts
05:30
Total Outdoorsmen Challenge
05:55
Total Outdoorsmen Challenge

Tha Fishing & Hunting Channel
program TV 20-10-2017

06:00
Cultura si traditia vanatorii in Ungaria
06:30
Nebuni dupa crapi
07:00
Febra vanatorii
07:30
Cupa sociala si mass
08:00
Pescuit stationar cu Echipa Colmics
08:30
Pestele, pescarul si bucatarul chef
09:00
Pescuit fara limite
09:30
Feedermania
10:00
STUDIU DE CAZ LA SPINNING
10:30
Matchfishing
11:00
Aventuri IHR
11:30
Maconka XII EPBC
12:00
CATCH & RELEASE
12:30
Bucataria iubitorilor de peste
13:00
IPCC 2016
13:30
Carp Generation
14:00
Bucataria iubitorilor de peste
14:30
Crapii uriasi de la stanca Majom
15:00
Febra vanatorii
15:30
Pal Peter Halmi
16:00
Febra vanatorii
16:30
Pescuit fara limite
17:00
Fly times
17:30
Haldorado
18:00
STUDIU DE CAZ LA SPINNING
18:30
Feedermania
19:00
Bucataria iubitorilor de peste
19:30
PE URMELE PRAZII
20:00
Febra vanatorii
20:30
Magazin Energofish
21:00
Fishing Australia
21:30
TopMixTv
22:00
Pe urmele somnilor
22:30
Febra vanatorii
23:00
Halmi Peter Pal
23:30
Febra vanatorii
00:00
Pescuit fara limite
00:30
Pescuit stationar cu Echipa Colmics
01:00
Pestele, pescarul si bucatarul sef
01:30
Fishing Australia
02:00
TopMixTv
02:30
Pe urmele somnilor
03:00
Febra vanatorii
03:30
Halmi Peter Pal
04:30
Carp Generation
05:00
Bucataria iubitorilor de peste
05:30
Crapii uriasi de la stanca Majom

The Museum Chanel HD
program TV 20-10-2017

06:00
Contrastes
06:01
The city of Roma
06:07
Dear model
06:13
This is not a portrait
06:19
Exotic Symmetric
06:21
Monet's water lilies
06:24
The sculpture gallery
06:29
Nuit des musées
06:34
Annette Messager
06:41
Otto Dix
06:47
Desire
07:01
The Alessandro Bagnai Gallery
07:07
Goya
07:13
Palazzo del Principe
07:21
Burri Foundation
07:27
Dance, Kiss anyone you like
07:32
The Chevalier Gallery
07:33
Michael Haas
07:37
Museum of Cycladic Art
07:40
Kunsthandel Peter Muhlauder
07:42
Kuskovo Museum
07:47
Marlborough fine art
07:48
The Fratelli Alinari Museum
07:54
Jeff Tsu Gallery
07:55
Gallery Delaive
08:00
Flanders and the sea
08:02
Verdura fine jewelry
08:05
Theo Van Doesburg
08:10
Wallace Chan
08:15
Autoportraits, From Rembrandt to the Selfie
08:18
Moretti fine art
08:21
Painting story 08
08:25
Bowman Sculpture
08:26
Faces Then
08:32
Boucher & Haendel
08:33
Emile Verhaeren
09:01
Charles Gleyre
09:14
Baccarat. The legend continues
09:22
Matisse and engraving: The other instrument
09:30
Design and Decorations - s3e12
09:32
Cubism
09:52
Urban Legends - s4e08
10:15
Design and Decorations - s3e19
10:24
Gaston La Touche
10:31
Titian
10:36
Design and Decorations - s3e08
11:00
The National Gallery of London
11:20
Great female painters
11:31
FIAC 2015
11:34
A collection of masterpieces
11:40
Lucien Clergue, The early albums
11:46
Straw Marquetry
12:00
Morocco's Villa des Arts
12:01
Italian Drawings
12:06
The Ludwig Museum
12:08
Rodin: the Laboratory of Creation
12:12
The Alessandro Bagnai Gallery
12:18
Art Up 2015
12:22
From Chagall to Malevitch
12:23
National Archaeological Museum
12:29
The Valentine Willie Gallery
12:35
Pressionism: 1970 " 1990
12:41
Gorki Museum
12:47
Museum-estate of Leo Tolstoï
12:53
Art Elysees
12:56
Opera Gallery
12:57
Animals and Pharaohs, The animal kingdom in Ancient Egypt
13:00
Paula Modersohn-Becker
13:05
Applicat-Prazan Gallery
13:11
The Fratelli Alinari Museum
13:13
Gèr Boosten, Ink Circus
13:17
Aboca Museum
13:18
IGOR MUKHIN - ALTERNATIVE CULTURE OF THE 1980s
13:21
Oceanographic Museum
13:27
The Paul Klee centre
13:35
Istanbul Modern Art
13:40
Benaki Museum
13:44
Reina Sofia Museum
13:45
Bruce Nauman
13:49
Opera Gallery
13:52
Goltzius et Van Gogh
13:53
Moghadam Gallery
13:58
Contemporary drawn
02:01
Caravaggio
02:05
Art Up 2015
02:09
Niki de Saint Phalle
02:14
Drawing Now
02:22
Adolfo Wildt
02:30
The Art of Preserving Art
03:01
Goya & Beethoven
03:20
Design and Decorations - s3e06
03:41
Design and Decorations - s3e14
04:01
Cézanne & Tchaikovsky
04:03
The Paul Klee centre
04:10
The Fratelli Alinari Museum
04:17
Gorki Museum
04:23
The Chevalier Gallery
04:28
Jeff Tsu Gallery
04:33
The Vietnam Art Gallery
04:41
Victor Vasnetsov House Museum
04:47
Villa Ephrussi de Rothschild
04:51
Tretyakov Gallery
05:01
Turner at the Tate Britain
05:08
Prix Cube Winner
05:12
Hip Hop, From the Bronx to the Arab streets
05:20
Art Paris Art Fair 2016
05:21
Ingres
05:26
Paula Modersohn-Becker
05:39
L'éclat des ombres
05:41
Monet's water lilies
05:44
Be a sinner
05:49
Gèr Boosten, Ink Circus
05:54
Byzance in Switzerland
05:59
Daniel Buren

TLC
program TV 20-10-2017

06:00
Ceva imprumutat sau ceva nou
06:30
Ceva imprumutat sau ceva nou
07:00
O altfel de nunta in America
08:00
Imperiul extensiilor de par
09:00
Viata la inaltime
10:00
La Cuoca Bendata
10:30
La Cuoca Bendata
11:00
Obsedati de curatenie
12:00
90 de zile pana la nunta
13:00
Viata la 300 kg
15:00
Schimbare de imagine: Despre slabit
16:00
O altfel de nunta in America
17:00
90 de zile pana la nunta
18:00
Ceva imprumutat sau ceva nou
18:30
Ceva imprumutat sau ceva nou
19:00
La Cuoca Bendata
19:30
La Cuoca Bendata
20:00
Obsedati de curatenie
21:00
90 de zile pana la nunta
22:00
Ospicii bantuite
23:00
Ospicii bantuite
00:00
O altfel de nunta in America
01:00
Cazuri medicale socante
02:00
90 de zile pana la nunta
02:48
Ospicii bantuite
03:36
Ospicii bantuite
04:24
Obsedati de curatenie
05:12
Ceva imprumutat sau ceva nou
05:36
Ceva imprumutat sau ceva nou

Trace TV
program TV 20-10-2017

07:00
Playlist
19:15
Urban Hit 10
20:00
The Year Of
20:13
Hits & Lyrics
21:00
Hit Us
22:00
Club 10
22:45
Playlist
01:00
Hip Hop 10
01:45
Playlist

Paprika TV
program TV 20-10-2017

06:00
Bucatarul cel bun si bucatarul cel rau
06:30
In bucatarie cu Nigella
07:00
Preparatul zilei cu Nigel Slater
07:30
Fabrica de retete
07:45
Fabrica de retete
08:00
Teleshopping
09:00
Mancaruri rafinate de zi cu zi
09:30
Retete italiene in Bavaria
10:00
Scoala culinara bavareza a lui Schuhbeck
10:30
Mancaruri rafinate de zi cu zi
11:00
Bucatarul cel bun si bucatarul cel rau
11:30
Bucataria lui Michael
12:00
Teleshopping
13:00
Teleshopping
13:30
Deserturile Almei
14:00
Cine simple si delicioase
14:30
In bucatarie cu Nigella
15:00
James Martin: Mancaruri de suflet
16:00
Gusturile Italiei cu Antonio Passarelli
16:30
Bucataria lui Michael
17:00
Doi frati in bucatarie: Savoarea Marii Britanii
18:00
Retete italiene in Bavaria
18:30
Scoala culinara bavareza a lui Schuhbeck
19:00
Invitatie la masa lui Phil
20:00
James Martin: Mancaruri de suflet
21:00
Gusturile Italiei cu Antonio Passarelli
21:30
Bucataria lui Michael
22:00
Doi frati in bucatarie: Savoarea Marii Britanii
23:00
Invitatie la masa lui Phil
00:00
Deserturile Almei
00:30
Mancaruri rafinate de zi cu zi
01:00
James Martin: Mancaruri de suflet
02:00
Doi frati in bucatarie: Savoarea Marii Britanii
03:00
Mancaruri rafinate de zi cu zi
03:30
Cine simple si delicioase
04:30
Invitatie la masa lui Phil
05:30
Deserturile Almei

Viasat Nature
program TV 20-10-2017

06:05
Campionii pescuitului de crap
06:30
Campionii pescuitului de crap
07:00
Patrula canina
07:25
Patrula canina
07:55
Cele mai dragalase 72 de animale
08:25
Cele mai dragalase 72 de animale
09:00
Supervet
09:55
Orasul ursilor polari
10:20
Orasul ursilor polari
10:45
Orasul ursilor polari
11:15
Planeta Europa
12:10
Puterea vulcanilor
13:05
Insula diavolilor
13:30
Insula diavolilor
14:00
Chris Humfrey si instinctele animalice
14:25
Chris Humfrey si instinctele animalice
14:55
Orasul ursilor polari
15:20
Orasul ursilor polari
15:45
Orasul ursilor polari
16:15
Dominic Monaghan in salbaticie
17:05
Veterinari la limita
17:30
Veterinari la limita
18:00
Cel mai salbatic oras din Alaska
18:25
De dragul cainilor, cu Paul O'Grady
18:50
De dragul cainilor, cu Paul O'Grady
19:15
Ce inseamna sa fii veterinar
20:10
Nascut in salbaticie
21:00
Cum a fost salvata Sirga
21:55
Superparinti in lumea animalelor
22:50
Dominic Monaghan in salbaticie
23:40
Nascut in salbaticie
00:35
Cum a fost salvata Sirga
01:30
Superparinti in lumea animalelor
02:20
Pesti mari si furiosi
03:05
Supervet
03:55
Supervet
04:45
Orasul ursilor polari
05:10
Orasul ursilor polari
05:35
De dragul cainilor, cu Paul O'Grady

Private Spice
program TV 20-10-2017

06:00
A Europe Story
06:23
This Is Why They Call Me A Freak
06:41
Torrid Affair
07:00
Anal In A Bikini
07:23
Rear Caught In The Headlights
07:46
Cumming Home For Christmas! Part Two
08:09
Euro Girl Cheats On Her Boyfriend
08:32
The Boat Of Lust
09:00
Fore Play
09:22
Domination = Relaxation
09:45
Double Plumbing
10:08
Gettin' Even
10:32
Go Hard Or Go Home
10:55
Selling My Wife's Hole
11:22
Fill In The Fucking Assistant
11:35
Necklace
11:59
Ginger Teens Get Railed: Nude Beach Tanning
12:22
Close Up On The Pussy!
12:41
Crazy Bubble Butt
13:00
Big Boob Blondes In Uniform: Highway Pussy Patrol
13:26
Lick Fest
13:44
On My Own
14:00
A Europe Story
14:23
This Is Why They Call Me A Freak
14:41
Torrid Affair
15:00
Anal In A Bikini
15:23
Rear Caught In The Headlights
15:46
Cumming Home For Christmas! Part Two
16:09
Euro Girl Cheats On Her Boyfriend
16:32
The Boat Of Lust
17:00
Fore Play
17:22
Domination = Relaxation
17:45
Double Plumbing
18:08
Gettin' Even
18:32
Go Hard Or Go Home
18:55
Selling My Wife's Hole
19:22
Fill In The Fucking Assistant
19:35
Necklace
19:59
Ginger Teens Get Railed: Nude Beach Tanning
20:22
Close Up On The Pussy!
20:41
Crazy Bubble Butt
21:00
Big Boob Blondes In Uniform: Highway Pussy Patrol
21:26
Lick Fest
21:44
On My Own
22:00
A Europe Story
22:23
This Is Why They Call Me A Freak
22:41
Torrid Affair
23:00
Don't Cross The Maid
23:22
Mind Fuck
23:49
Hungarian Deep Throat!
00:14
Student Hookups
00:43
Our Secret Place
01:00
Abella's Ass Is In Danger
01:23
I Dream Of Anal
01:45
I'm All Yours
02:06
Homemade Anal Porn
02:28
Motherlover
02:50
Cum On Bush
03:14
Sexercise For The Best Workout
03:37
Tour Of London Part Two
04:02
Fucking For Dollars
04:26
Devious Wives
05:00
Picnic Snatch
05:27
Aqua Pleasure
05:46
Prison Pussy

Blue Hustler
program TV 20-10-2017

06:45
I Banged My Stepsister
00:00
BHE Stripteases
01:00
BHE Stripteases
02:00
BHE Stripteases
03:00
Cutie Coed Massage
04:04
Fd My Stepsister
05:29
Strapped Lesbians Go Hard And Deep

Eurosport
program TV 20-10-2017

06:00
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Australia
07:00
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Australia
08:00
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Australia
09:00
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Japonia
09:30
Ciclism: Campionatul European pe velodrom, in Germania
10:45
Fotbal: Liga Americana de fotbal MLS
11:15
Campionatul Mondial de Turisme Fia by LG
11:45
Superbike: Campionatul Mondial, la Magny-Cours, in Franta
12:15
Superbike: Campionatul Mondial, la Magny-Cours, in Franta
12:45
Ciclism: Campionatul European pe velodrom, in Germania
14:00
Snooker: Seria Home Nations, la Barnsley, in Regatul Unit
20:00
Fotbal: Premier League
21:10
Stirile Eurosport
21:15
Fotbal: Premier League
21:45
Fotbal: Premier League
00:00
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
01:05
Stirile Eurosport
01:15
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Australia
02:00
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Australia
02:45
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Australia
03:45
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Australia
04:45
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Japonia
05:30
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Australia

Sport.ro
program TV 20-10-2017

06:00
Ora exacta in sport
07:00
Stiri Sport.ro
09:00
Ora exacta in sport
10:00
Stiri Sport.ro
10:45
Ora exacta in sport
12:30
Teleshopping
13:00
Ora exacta in sport
15:00
Familia Simpson
15:30
Familia Simpson
16:00
Teoria Big Bang
16:30
Teoria Big Bang
17:00
O familie moderna
17:30
O familie moderna
18:00
Familia Simpson
18:30
Familia Simpson
19:00
Familia Simpson
19:30
Familia Simpson
20:00
Teoria Big Bang
20:30
Teoria Big Bang
21:00
O familie moderna
21:30
O familie moderna
22:00
Homeland: Reteaua terorii
23:00
Superkombat “Se cauta un greu” (EXPLOZIV)
00:00
Stiri Sport.ro
01:00
Ora exacta in sport
03:00
Bad Teacher
03:30
Bad Teacher
04:30
La Bloc
05:00
La Bloc
05:30
La Bloc

Eurosport 2
program TV 20-10-2017

06:30
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
07:45
Campionatul Mondial de Turisme Fia by LG
08:15
Snooker: Seria Home Nations, la Barnsley, in Regatul Unit
10:30
Omnisport: Watts
11:15
Superbike: Campionatul britanic
11:45
Snooker: Seria Home Nations, la Barnsley, in Regatul Unit
13:15
Omnisport: Watts
13:30
Fotbal FIFA
14:00
Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Moscova, in Rusia
15:30
Ciclism: Campionatul European pe velodrom, in Germania
17:30
Ciclism: Campionatul European pe velodrom, in Germania
21:30
Fotbal: Campionatul Germaniei - Bundesliga
23:25
Stirile Eurosport
23:30
Ciclism: Campionatul European pe velodrom, in Germania
00:30
Superbike: Campionatul Mondial, la Magny-Cours, in Franta
01:15
Superbike: Campionatul Mondial, la Magny-Cours, in Franta
01:55
Stirile Eurosport
02:00
Fotbal FIFA
02:30
Ciclism: Campionatul European pe velodrom, in Germania
05:15
Ciclism: Campionatul European pe velodrom, in Germania

Extreme TV
program TV 20-10-2017

07:00
Jet Truck, povestea unui camion cu reactie
07:25
Jet Truck, povestea unui camion cu reactie
07:55
Aventurierul montagnard
08:50
Monster Jam
09:45
Campionatul Profesionist de Rodeo
10:40
Artistii zapezii si ai otelului
11:35
X Games - Austin
12:30
Cautatorul de urme
13:25
Aventurierul montagnard
14:20
Monster Jam
15:15
Artistii zapezii si ai otelului
16:10
Campionatul Profesionist de Rodeo
17:05
X Games - Austin
18:00
Cautatorul de urme
18:55
Jet Truck, povestea unui camion cu reactie
19:20
Jet Truck, povestea unui camion cu reactie
19:50
Campionatul Profesionist de Rodeo
20:45
Aventurierul montagnard
21:40
X Games - Austin
22:35
Campionatul de lupte extreme EFC Africa
23:30
TNA: Cele mai bune meciuri
00:25
Jet Truck, povestea unui camion cu reactie
00:50
Jet Truck, povestea unui camion cu reactie
01:20
Campionatul Profesionist de Rodeo
02:15
X Games - Austin
03:10
TNA: Cele mai bune meciuri
04:05
Campionatul de lupte extreme EFC Africa
05:00
Jet Truck, povestea unui camion cu reactie
05:25
Jet Truck, povestea unui camion cu reactie
05:55
Artistii zapezii si ai otelului

Digi Sport 1
program TV 20-10-2017

07:00
Stirile Digi Sport
07:30
Stirile Digi Sport
08:00
Stirile Digi Sport
08:30
Stirile Digi Sport
09:00
Stirile Digi Sport
09:30
Stirile Digi Sport
10:00
Stirile Digi Sport
10:15
Digi Sport Matinal
11:00
Stirile Digi Sport
11:15
Digi Sport Matinal
12:00
Stirile Digi Sport
12:15
Fotbal European
13:00
Stirile Digi Sport
13:15
Digi Sport Special
14:00
Stirile Digi Sport
14:15
Digi Sport Special
15:00
Stirile Digi Sport
15:15
Digi Sport Matinal
16:00
Stirile Digi Sport
16:15
Digi Sport Matinal
17:00
Stirile Digi Sport I Jurnal Virtual
17:30
Digi Sport Special
18:00
Fotbal: Gaz Metan Medias - CSM Iasi Liga 1
18:45
Digi Sport Special
19:00
Fotbal: Gaz Metan Medias - CSM Iasi Liga 1
20:00
Digi Sport Special
20:45
Fotbal: Concordia Chiajna - Craiova Liga 1
21:30
Digi Sport Special
21:45
Fotbal: Concordia Chiajna - Craiova Liga 1
22:45
Digi Sport Special
23:45
Stirile Digi Sport
00:15
Fotbal: Concordia Chiajna - Craiova Liga 1
02:00
Fotbal: Gaz Metan Medias - CSM Iasi Liga 1
03:45
Digi Sport Special
04:15
Fotbal: Concordia Chiajna - Craiova Liga 1

Digi Sport 2
program TV 20-10-2017

07:00
TENIS
15:00
Tenis: WTA Moscova - ziua 5
19:15
Stats Weekly Show
19:30
Stirile Digi Sport
20:00
Kickboxing Golden Fighter
22:00
Formula 1: antrenamente Marele Premiu al Statelor Unite
23:30
Stirile Digi Sport
23:45
TENIS

Digi Sport 3
program TV 20-10-2017

06:00
Stirile Digi Sport
07:00
Digi sport Show
07:15
Digi sport Show
07:30
Digi sport Show
07:45
Gimnastica de dimineata
08:00
Digi sport Show
08:15
Digi sport Show
08:30
Digi sport Show
08:45
Gimnastica de dimineata
09:00
Digi sport Show
09:15
Digi sport Show
09:30
Digi sport Show
09:45
Gimnastica de dimineata
10:00
Digi sport Show
10:15
Stirile Digi Sport
11:00
Digi sport Show
11:15
Stirile Digi Sport
12:00
Digi sport Show
12:15
Stirile Digi Sport
13:00
Digi sport Show
13:15
Stirile Digi Sport
14:00
Digi sport Show
14:15
Stirile Digi Sport
15:00
Tenis: ATP Antwerp
17:00
Rezumat EHF Champions League M
17:30
Stirile Digi Sport
18:00
Tenis: WTA Luxemburg - ziua 5
21:30
Fotbal: Royal Excel Mouscron - Standard Li?ge Pro League
23:30
Stats Weekly Show
23:45
Rezumat EHF Champions League F
00:15
Stirile Digi Sport
01:00
Stirile Digi Sport
02:00
Stirile Digi Sport
03:00
Stirile Digi Sport
05:00
Stirile Digi Sport

Dolce Sport
program TV 20-10-2017

06:30
Teleshopping
07:00
Sport 24 (stiri)
07:30
Sport 24 (stiri)
08:00
Sport 24 (stiri)
08:30
Uefa Europa League: Hapoel Beer Sheva - Fcsb
10:30
SPORT 24 (STIRI) - DIRECT
11:00
Rezumat UEFA Champions League
11:30
SPORT 24 (STIRI) - DIRECT
12:00
Rezumat UEFA Champions League
12:30
SPORT 24 (STIRI) - DIRECT
13:00
Sport Report (talk-show) - Direct
14:00
Rezumat UEFA Europa League
14:30
SPORT 24 (STIRI) - DIRECT
15:00
Handbal Cn: Dinamo - Politehnica Timisoara
16:30
SPORT 24 (STIRI) - DIRECT
17:00
PREVIEW FOTBAL SPANIA
17:30
Sport Report (talk-show) - Direct
18:00
Direct Meci Fotbal Liga I: Gaz Metan - Csm Poli Iasi
20:00
Sport Report (talk-show) - Direct
21:00
Direct Fotbal Liga I: Concordia - Cs U Craiova
23:00
Sport Report (talk-show) - Direct
23:30
Sport 24 (stiri)
00:00
Uefa Europa League: Ac Milan - Aek Atena
02:00
PREVIEW FOTBAL SPANIA
02:30
Nba: Milwaukee - Cleveland (direct)
05:30
Rezumat Raliu Wrc Spania

Dolce Sport 2
program TV 20-10-2017

07:00
Teleshopping
08:00
Fotbal Uefa Europa League: Nice - Lazio
10:00
Teleshopping
10:30
Tenis Atp:shanghai
13:30
Teleshopping
14:00
Fotbal Spania: Grtafe - Real Madrid
16:00
Teleshopping
17:00
Formula 2: Spania
18:00
Antrenamente F1: Austin (direct)
19:30
PREVIEW SPANIA
20:00
Uefa Europa League: Hapoel Beer Sheva - Fcsb
22:00
Antrenamente F1: Austin (direct)
23:30
Fotbal Liaga I: Gaz Metan Medias - Csms Iasi
01:30
Tenis Atp: Antwerp
05:30
Antrenamente F1: Austin

Motors TV
program TV 20-10-2017

07:35
FIM TRIAL OF NATIONS, SPAIN
08:00
Bike World
08:25
THE INSIDE LINE
08:50
Lotus Cup Europe
09:40
Tcr International Series Replay
10:55
VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
12:35
THE INSIDE LINE
13:00
FIM TRIAL OF NATIONS, SPAIN
13:25
Italian Motorcycle Road Race Highlights
14:15
Italian Motorcycle Road Race Highlights
15:05
FORMULA DRIFT SERIES
15:30
FORMULA DRIFT SERIES
15:55
Lotus Cup Europe
16:45
PORSCHE GT3 CUP CANADA
17:35
VW Racing Cup UK
18:00
Msa British Rallycross Championship
18:50
FIA WRC BEST OF
19:40
Stop And Go
19:55
THE FLYING LAP
20:20
Stop And Go
20:30
NORTHERN OFF ROAD CHAMPIONSHIP
20:55
Mobil 1 The Grid
21:20
THE INSIDE LINE
21:45
FIA European Truck Racing Championship
22:10
V De V Endurance Series
22:35
V De V Endurance Series
23:00
Ferrari Challenge Europe
23:50
Lotus Cup Europe
00:40
THE FLYING LAP
01:05
THE INSIDE LINE
01:30
Supercar Challenge
02:20
V De V Endurance Series
02:45
V De V Endurance Series
03:10
Mobil 1 The Grid
03:35
FORMULA DRIFT SERIES
04:25
PORSCHE GT3 CUP CANADA
05:15
DUNLOP SUPER 2 SERIES