TVR 1 - TVR 2 - Acasa - Prima TV - PRO TV - TVR International - Antena 1 - B1 - National TV - PRO TV International - Euforia Lifestyle Tv - Antena International - Kanal D - Acasa Gold - Antena Stars - Nasul TV - Look TV - Travel Mix - Discovery Channel - Animal Planet - National Geographic - Discovery Science - Travel Channel - History Channel - Da Vinci Learning - BBC Knowledge - Realitatea TV - N24 Plus - Antena 3 - The Money Channel - BBC World - CNN - Digi 24 - Digi24 HD - Euronews - France 24 - Romania TV RTV - TV5 - TVR3 - TVR News - HBO - AXN - Pro Cinema - Cinemax - TCM - Cinemax 2 - MGM - Digi film - AXN Black - AXN Spin - AXN White - CBS Reality - Bollywood Classics - Bollywood HD - Bollywood TV Film - Comedy Central Extra - COOL TV - Film + - Film Cafe - Filmbox - Filmbox Family - Filmbox Plus - HBO Comedy - Diva Universal - Universal Channel - Minimax - Cartoon Network - Boomerang - Disney Channel - Baby TV - Disney Junior - Duck TV - JimJam - Nickelodeon - Kiss TV - MTV Romania - VH1 - Etno TV - Mezzo TV - MTV Hits - VH1 Classic - MTV Dance - Favorit TV - Fashion TV - Balkanica TV - ZU TV - Mooz Dance - Mooz HD - Mooz Hits - Mooz RO - MTV Rocks - Music Channel - Taraf TV - U TV - BBC Entertainment - Bloomberg TV - DISCOVERY Investigation - DISCOVERY World - Crime Investigation Network - Deutsche Welle - E Entertainment - Fine Living - Megamax - Nat Geo Wild - Outdoor Channel - Tha Fishing & Hunting Channel - The Museum Chanel HD - TLC - Trace TV - Paprika TV - Viasat Nature - Private Spice - Blue Hustler - Eurosport - Sport.ro - Eurosport 2 - Extreme TV - Digi Sport 1 - Digi Sport 2 - Digi Sport 3 - Dolce Sport - Dolce Sport 2 - Motors TV

Programe TV la Eurosport 2 Marti,17 Octombrie 2017

06:30
Fotbal
07:45
Superbike: Campionatul britanic, la Brands Hatch, in Regatul Unit
08:15
Snooker: Seria Home Nations, la Barnsley, in Regatul Unit
10:30
Squash: Seria Mondiala, la Philadelphia, in Statele Unite
11:30
Sporturi de iarna: In urmarirea istoriei
12:00
Snooker: Seria Home Nations, la Barnsley, in Regatul Unit
13:15
Campionatul Mondial de Turisme Fia By Lg: Etapa de la China
13:45
Campionatul Mondial de Turisme Fia By Lg: Etapa de la China
14:30
Superbike: Campionatul britanic, la Brands Hatch, in Regatul Unit
15:00
Snooker: Seria Home Nations, la Barnsley, in Regatul Unit
19:00
Fotbal FIFA
19:30
Superbike: Campionatul britanic
20:00
Superbike: Campionatul britanic, la Brands Hatch, in Regatul Unit
20:30
Campionatul Mondial de Turisme Fia By Lg: Etapa de la China
21:00
Campionatul Mondial de Turisme Fia By Lg: Etapa de la China
21:30
Sporturi de iarna: In urmarirea istoriei
22:00
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
23:10
Stirile Eurosport
23:15
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
00:30
Superbike: Campionatul britanic
01:00
Superbike: Campionatul britanic, la Brands Hatch, in Regatul Unit
01:30
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
02:40
Stirile Eurosport
02:45
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
05:15
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India

Programe TV la Eurosport 2 Miercuri,18 Octombrie 2017

06:30
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
07:45
Fotbal FIFA
08:15
Snooker: Seria Home Nations, la Barnsley, in Regatul Unit
10:30
Curse de masini: Campionatul Mondial de anduranta , in Japonia
11:00
Campionatul Mondial de Turisme Fia by LG
11:30
Curse de masini: Campionatul European F3, la Hockenheim, in Germania
12:00
Snooker: Seria Home Nations, la Barnsley, in Regatul Unit
13:15
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
14:15
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
16:30
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
17:15
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
19:30
Campionatul Mondial de Turisme Fia by LG
20:00
Curse de masini: Campionatul Mondial de anduranta , in Japonia
20:30
Sporturi de iarna: In urmarirea istoriei
21:00
Fotbal: Liga Americana de fotbal MLS
21:30
Fotbal FIFA
21:55
Stirile Eurosport
22:00
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
23:15
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
00:30
Fotbal: Liga Americana de fotbal MLS
01:00
Campionatul Mondial de Turisme Fia by LG
01:25
Stirile Eurosport
01:30
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
02:45
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
05:15
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India

Programe TV la Eurosport 2 Joi,19 Octombrie 2017

06:30
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
07:45
Curse de masini: Campionatul Mondial de anduranta , in Japonia
08:15
Snooker: Seria Home Nations, la Barnsley, in Regatul Unit
10:30
Campionatul Mondial de Turisme Fia by LG
11:00
Omnisport: Watts
11:45
Snooker: Seria Home Nations, la Barnsley, in Regatul Unit
13:15
Campionatul Mondial de Turisme Fia by LG
13:45
Curse de masini: Campionatul Mondial de anduranta , in Japonia
14:15
Omnisport: Watts
14:30
Fotbal FIFA
15:00
Jocurile olimpice: Cel mai ciudat moment
15:30
Jocurile olimpice: Cel mai ciudat moment
16:00
Jocurile olimpice: Cel mai ciudat moment
16:30
Jocurile olimpice: Cel mai ciudat moment
17:00
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
18:00
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
19:00
Curse de masini: Campionatul Mondial de anduranta , in Japonia
19:30
Fotbal: Liga Americana de fotbal MLS
20:00
Fotbal FIFA
20:30
Ciclism: Campionatul European pe velodrom, in Germania
23:10
Stirile Eurosport
23:15
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
00:30
Fotbal: Cupa Mondiala U17, in India
01:45
Omnisport: Watts
02:25
Stirile Eurosport
02:30
Ciclism: Campionatul European pe velodrom, in Germania
05:15
Ciclism: Campionatul European pe velodrom, in Germania