TVR 1 - TVR 2 - Acasa - Prima TV - PRO TV - TVR International - Antena 1 - B1 - National TV - PRO TV International - Euforia Lifestyle Tv - Antena International - Kanal D - Acasa Gold - Antena Stars - Nasul TV - Look TV - Travel Mix - Discovery Channel - Animal Planet - National Geographic - Discovery Science - Travel Channel - History Channel - Da Vinci Learning - BBC Knowledge - Realitatea TV - N24 Plus - Antena 3 - The Money Channel - BBC World - CNN - Digi 24 - Digi24 HD - Euronews - France 24 - Romania TV RTV - TV5 - TVR3 - TVR News - HBO - AXN - Pro Cinema - Cinemax - TCM - Cinemax 2 - MGM - Digi film - AXN Black - AXN Spin - AXN White - CBS Reality - Bollywood Classics - Bollywood HD - Bollywood TV Film - Comedy Central Extra - COOL TV - Film + - Film Cafe - Filmbox - Filmbox Family - Filmbox Plus - HBO Comedy - Diva Universal - Universal Channel - Minimax - Cartoon Network - Boomerang - Disney Channel - Baby TV - Disney Junior - Duck TV - JimJam - Nickelodeon - Kiss TV - MTV Romania - VH1 - Etno TV - Mezzo TV - MTV Hits - VH1 Classic - MTV Dance - Favorit TV - Fashion TV - Balkanica TV - ZU TV - Mooz Dance - Mooz HD - Mooz Hits - Mooz RO - MTV Rocks - Music Channel - Taraf TV - U TV - BBC Entertainment - Bloomberg TV - DISCOVERY Investigation - DISCOVERY World - Crime Investigation Network - Deutsche Welle - E Entertainment - Fine Living - Megamax - Nat Geo Wild - Outdoor Channel - Tha Fishing & Hunting Channel - The Museum Chanel HD - TLC - Trace TV - Paprika TV - Viasat Nature - Private Spice - Blue Hustler - Eurosport - Sport.ro - Eurosport 2 - Extreme TV - Digi Sport 1 - Digi Sport 2 - Digi Sport 3 - Dolce Sport - Dolce Sport 2 - Motors TV

Programe TV la Eurosport 2 Luni,18 Decembrie 2017

06:00
Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, in Regatul Unit
08:00
Sporturi de iarna: Destinatia Pyeongchang
08:30
Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Engelberg, in Elvetia
10:00
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
10:30
Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, in Regatul Unit
12:30
Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Engelberg, in Elvetia
14:00
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
14:30
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
15:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Val d'Isère, in Franta
16:00
Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, in Regatul Unit
18:00
Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Engelberg, in Elvetia
19:30
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
20:00
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
20:25
Stirile Eurosport
20:30
Fotbal FIFA
21:00
Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, in Regatul Unit
23:00
Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Engelberg, in Elvetia
00:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Alta Badia, in Italia
00:30
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
00:55
Stirile Eurosport
01:00
Fotbal FIFA
01:30
Omnisport: Watts
01:45
Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Engelberg, in Elvetia
03:15
Omnisport: Watts
03:30
Fotbal FIFA

Programe TV la Eurosport 2 Marti,19 Decembrie 2017

06:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Alta Badia, in Italia
07:00
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
07:30
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
08:00
Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Engelberg, in Elvetia
09:30
Fotbal FIFA
10:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Alta Badia, in Italia
10:30
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
11:00
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
11:30
Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Engelberg, in Elvetia
13:00
Fotbal FIFA
13:30
Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, in Regatul Unit
15:30
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Alta Badia, in Italia
16:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
16:30
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
17:00
Fotbal FIFA
17:30
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
18:00
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
18:30
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
19:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
19:30
Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Engelberg, in Elvetia
21:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
21:30
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
21:55
Stirile Eurosport
22:00
Fotbal FIFA
22:30
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
23:00
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
23:30
Free ride: Sesiunea alba
23:45
Omnisport: Watts Top 10
00:00
Scrima: Circuitul Grand Prix, la Cancun, in Mexic
00:55
Stirile Eurosport
01:05
Campionatul Mondial de Turisme Fia by LG
01:30
Curse de masini: Campionatul Mondial de anduranta
02:30
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
03:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
03:30
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
04:30
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
05:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
05:30
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta

Programe TV la Eurosport 2 Miercuri,20 Decembrie 2017

06:00
Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Engelberg, in Elvetia
07:00
Fotbal FIFA
07:30
Biatlon: Cupa Mondiala, la Le Grand Bornand, in Franta
08:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
08:30
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
09:00
Omnisport: Watts Top 10
09:30
Badminton: Finalele Supercircuitului Mondial, la Dubai, in Emiratele Arabe Unite
10:30
Squash: Campionatul Mondial, la Manchester, in Regatul Unit
11:30
Motocros Acrobatic: Noaptea sariturilor
12:30
Campionatul Mondial de Turisme Fia by LG
13:00
Curse de masini: Campionatul Mondial de anduranta
14:00
Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Engelberg, in Elvetia
15:30
Motocros Acrobatic: Noaptea sariturilor
16:30
Campionatul Mondial de Turisme Fia by LG
17:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
17:30
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
18:00
Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, in Regatul Unit
19:30
Motocros Acrobatic: Noaptea sariturilor
20:30
Fotbal FIFA
21:00
Schi alpin: Cupa Mondiala, la Courchevel, in Franta
21:55
Stirile Eurosport
22:00
Jocurile olimpice: Eroii viitorului
22:30
Jocurile olimpice: Eroii viitorului
23:00
Jocurile olimpice: Eroii viitorului
23:30
Jocurile olimpice: Eroii viitorului
00:00
Jocurile olimpice: Cursa tehnologiei
00:30
Jocurile olimpice: Cursa tehnologiei
01:00
Jocurile olimpice: Cursa tehnologiei
01:25
Stirile Eurosport
01:30
Campionatul Mondial de Turisme Fia by LG
02:00
Motocros Acrobatic: Noaptea sariturilor
03:00
Curse de masini: Campionatul Mondial de anduranta
04:45
Ciclism: Turul Italiei
05:30
Ciclism: Turul Frantei